Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy vagytok vele? Bejön?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy vagytok vele? Bejön?

Figyelt kérdés

Mennyire imponál, mennyire jön be nektek az ha egy férfi szakács? Esetleg még sikeres is (tv,újság)??

Persze sok negatívum társul mellé.. Kevés szabadidő például.

F/20


A "ez csak dicsekvés" válaszokkal kíméljetek.. Elég hülyeség lenne egy anonim oldalon..


2015. máj. 22. 14:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
igen bejön de hozzám fiatal lenne már
2015. máj. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Nem társkeresés csak kíváncsiság:)

Köszönöm!

2015. máj. 22. 14:34
 3/22 anonim ***** válasza:
65%

Edesapam szakacs, nagyon jokat tud fozni es lenyugozo amikor egy ferfi annyi szenvedellyel es odaadassal tudja vegezni a munkajat mint o. De en peldaul neheztelnek ha a parom ezt csinalna persze ha szeretnem elfogadnam valahogy de soha bem volnek teljesen boldog. Alig lenne szabad estenk egyutt, folyton csak az etteremrol meg etelekrol beszelne, nem tudnek mellette en fozni vagy mindig kijavitana amit utalok :D

18/L

2015. máj. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
63%

Bejön.


Kivéve akkor, ha elvárná, hoyg én főzzek, mert úgy gondolja, hogy amúgy az a nő dolga, ő csak pénzért hajlandó főzni...

2015. máj. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
2# nagyon jól látod egyébként!:)
2015. máj. 22. 14:50
 6/22 anonim ***** válasza:
53%

Nem jön be különösebben

20/L

2015. máj. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Hát én szeretek enn, mindig akartam egy cukrász barátot.
2015. máj. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
68%

Nálam egy nagy plusz pont,ha tud ő is főzni,bele is szólhat,így én is tanulok egy-két jó trükköt.

Nekem bejön.A kevés szabadidő is megoldható egy kapcsolatban.

2015. máj. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

8# nekemis nagy plusz lenne ha tudna, szeretne főzni. Nem azért mert követelném tőle, hogy főzzön. De együtt főzni élmény és jó kikapcsolódás..:)

3 évig voltam egy lánnyal akit annyira sem érdekelt, hogy néha megnézze hogy főzök..

Ez mindig fájó pont volt, mert ez egy elég fontos része az életemnek.

2015. máj. 22. 16:05
 10/22 opened paradise ***** válasza:
Ciki enni,vagy miért lett mindenki lepontozva?
2015. máj. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!