Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy vagytok vele? Bejön?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy vagytok vele? Bejön?

Figyelt kérdés

Mennyire imponál, mennyire jön be nektek az ha egy férfi szakács? Esetleg még sikeres is (tv,újság)??

Persze sok negatívum társul mellé.. Kevés szabadidő például.

F/20


A "ez csak dicsekvés" válaszokkal kíméljetek.. Elég hülyeség lenne egy anonim oldalon..


2015. máj. 22. 14:29
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Köszönöm, hogy helyesen értelmezted a mondanivalómat és felfogod a presztizs szó jelentését amit egyébként pont a hülyék miatt raktam ""-be.

Azért írtam, hogy sikeres szakács.

Én a 2soros díszkabáton személyi szakács vagyok akinek páváskodnia kell a versenyeken meg az ujságban..

Alapjáraton rossz a szakma megitélése.. De ez mindenre elmondható. Van asztalos aki kulcstartókat gyárt és van aki "antik" bútorokat...

Befejeztem.

2015. máj. 23. 10:47
 22/22 anonim ***** válasza:

nemtom mit puffogsz, meg mire fel akadsz ki. Boraszto szanalmas, hogy nem tudod elfogadni mas velemenyet! egyaltalan nem mondtam, hogy te csak egy "gyoker" szakacs vagy, de meg csak hasonlot sem. Magyarorszagon cseppet sem presztizs szakma es ez nem csak az en velemenyem, tobb felmeres is keszult errol. En nem gyokereztelek, ostobaztalak, nem irtam h huzzal vissza tepsit sikalni. SEMMI csu yat es degradalot nem mondtam rad, ellenben te egybol lehulyeztel, mert valaszolni mertem a kerdesedre, miszerint "nem presztizs az egy kicsit, ha valakinek szakacs a parja"? Erre en valaszoltam : nem, nem presztizs, meg csak jol se keresnek. nem, nem ezzel indokoltam, azt mondtam "se".Nem kerted h fejtsem ki, mellesleg te sem fejtetted ki mit jelent szamodra az idezojelben vett presztizs, de en vagyok a hulye, mert nem vagyok gondolatolvaso, hanem "presztizs" alatt presztizst ertettem. Lehetsz te akarmilyen zsuri, vagy akarmilyen ujsag szereploje, akkor is csak egy sertodekeny, hisztis pasi vagy, aki nem hajlando elfogadni mas velemenyet...holott te kerdezted. De legkozelebb ird ki, hogy "csak az valaszoljon, aki egyetert, kulonben kicsapom a hisztit es lehulyezlek!"


Ennyit errol.

2015. máj. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!