Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy vagytok vele? Bejön?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy vagytok vele? Bejön?

Figyelt kérdés

Mennyire imponál, mennyire jön be nektek az ha egy férfi szakács? Esetleg még sikeres is (tv,újság)??

Persze sok negatívum társul mellé.. Kevés szabadidő például.

F/20


A "ez csak dicsekvés" válaszokkal kíméljetek.. Elég hülyeség lenne egy anonim oldalon..


2015. máj. 22. 14:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Én személy szerint szeretek főzni, de ha néha ő is besegítene, annak nyilván örülnék :) Jelenleg a párom azt sem tudja, a serpenyő melyik felét kellene fogni, ha tojást akar sütni, így neki marad a krumplipucolás csodás feladata (amit ugyebár én kifejezetten nagyon utálok).


De ettől eltekintve nekem semleges lenne. Szeretek finomakat enni, szeretek főzni és azt is szeretem, ha engem lepnek meg. Plusz pontnak plusz pont, nem azt mondom, de a "bejön" kifejezés túlzás lenne. Még akkor is, ha sikeres. Sokkal jobban értékelem, ha elmosogat és nem nekem kell. Ezerszer inkább főzök naponta 3szor, minthogy mosogassak ugyanennyiszer.

2015. máj. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

10# énis azt néztem.. Valaki unatkozik.


11# valójában nem csak a "szimla" evésről van szó.

Nem "presztizs" az egy kicsit ha valakinek szakács a párja??

És most nem a nagybajúszos kifőzdeire gondolok(ne értsétek félre! Tisztelem őket! Nagy harcosok. Napi 3-400 főre dolgoznak.) hanem az elegánsabb vonalra..:)

2015. máj. 22. 17:39
 13/22 anonim ***** válasza:
mitől lenne presztízs? Még csak jól se keresnek....Ha csak nem valami Gordon Remsey-ről beszélünk...
2015. máj. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

13#

Neharagudj.

Megyek vissza tepsit sikálni.

Gyökér..

2015. máj. 22. 18:44
 15/22 A kérdező kommentje:

Mondjuk 18 évesen nem volt rossz vidéken 230-at zsebretenni..

De egyébkénk ha szerinted a pénzben merül ki ez az egész, neked sem lehet túl sok..

2015. máj. 22. 18:54
 16/22 anonim ***** válasza:
Szerintem van valami vonzó abban, ha egy pasi kötényben tevékenykedik vagy már legalább megpróbál alkotni valamit. De ha meg szakács, akkor még nem csak jól néz ki a konyhában, hanem érti is a dolgát. És valóban jó lehet együtt főzni egy párkapcsolatban. Viszont nekem plusz jól is jönne, mivel allergiás vagyok úgyhogy megoszthatnám valakivel a spéci receptek és hozzávalók vadászatát. :D
2015. máj. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
nem tudom miért lennék gyökér azért, mert szerintem rohadtul nem presztízs szakácsnak lenni -.-
2015. máj. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
orvosnak vagy ügyvédnek lenni, az presztízs. Esetleg még mérnök, közgazdász.Magyarországon ezek a presztízsszakmák, ez tény. Te vagy gyökér, ha azt hiszed magadról, hogy valami isten vagy, mert tudsz főzni.
2015. máj. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Tehát szerinted a szakmám=tudok főzni..


És mondd el nekem kedves.. Hány ember dolgozik gyárban diplomával..

Nekem, gyökér szakácsnak meg körbe van nyalva a segem ha elmegyek valahova zsűrizni..


A "presztizs", nem csak a pénz és a szakma fügvénye..

De még egyszer mondom.. Ha erről ennyire sarkalatos a véleményed... Nyilván nincs róla tapasztalatod..

Szevasz

2015. máj. 23. 02:10
 20/22 anonim ***** válasza:
21 vagyok: szerintem valóban büszkeséggel tölti el az embert, ha kijelentheti "szakács a párom", de valóban nem érzem én sem presztízs-szakmának. Sőt, tulajdonképpen egyik szakmát sem érzem presztízsnek :D Ugyanilyen büszkén mondom mindenkinek, hogy a párom mérnökinformatikus, vagy akár azt, hogy én magam pszichológus (leszek). Alapvetően ha szeretem a másikat, akkor arra is büszke vagyok, ha abban jó, amit csinál. És ilyenformán ha te elvégzel egy szakács OKJ-t 2 év alatt, majd egy sima rántotthusit sem tudsz megcsinálni rendesen, akkor bőven nem leszek rá büszke, hogy a párom szakács. "Hogy mit dolgozik? Hát, elvileg szakács, de nagyon nem dolgozik semmit... Meg amúgy is, kicsit bénácska... :S ". Szerintem nem attól lesz presztízs valami, hogy mit csinálsz, ha jó vagy benne, akkor arra is büszke lennék, ha kőműves vagy asztalos vagy.
2015. máj. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!