Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet lenne vagy inkább ne tegyem?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel már hónapok óta levelezek, párszor találkoztunk is. Elég messze lakik tőlem, kb 150 km-re és arra gondoltam, hogy úgy meglátogatnám meglepetés gyanánt, előre nem szólnék neki. Mindig mikor felhozom neki a témát, hogy meglátogatnám, akkor mindig azt mondja, hogy miatta ne utazzak annyit meg úgysem ér rá találkozni, de én látni akarom még ha csak egy pillanatra is. Szerintetek mit szól hozzá, ha csak úgy hirtelen ott termek előtte?
2015. máj. 24. 12:44
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Persze, egyből jönnek a rosszindulatú megjegyzések. Tipikus.
2015. máj. 24. 14:03
 12/19 anonim ***** válasza:

Látogasd meg! Komolyan! Az előttem szólók tökéletesen leírták, hogy miért mehet félre onnan, hogy nem örülne neki, odáig, hogy pasija van, de nem érdekel, mindegyiket leszólod


Egy dologra kérlek! Amikor majd koppansz, akkor legyél jó hozzánk, és a tini kapcsolatok rovatban rinyálj, hogy minden nő egy szajha, meg hogy megbántott, pedig ő a csajod volt annak ellenére, hogy sosem láttad, mert inkább oda illik majd a téma...

2015. máj. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Szerintem túl magabiztos vagy. De tudod mit? Menj el lepd meg. Aztán írd meg a reakcióját :D
2015. máj. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nincs pasija fogjátok már fel! Akkor elmondaná és nem tartaná fenn velem tovább a kapcsolatot. Nincs másik pasija, ok?
2015. máj. 24. 14:31
 15/19 A kérdező kommentje:

"pedig ő a csajod volt annak ellenére, hogy sosem láttad"


"Van egy lány akivel már hónapok óta levelezek, párszor találkoztunk is."


Tényleg nem láttam sosem, még csak írni sem írtam ilyesmit :D Jó, hogy ennyire alaposan elolvastad a kérdést.

2015. máj. 24. 14:33
 16/19 anonim ***** válasza:
Nagyon haragudnék, ha egy levelezőtársam ilyen módon akarná rám erőszakolni az akaratát, holott én udvariasan közöltem vele, hogy nem akarok vele találkozni/ nem alkalmas az időpont. A nem az nem!! Ha látni akarna téged, akkor a megoldáson gondolkodna, örülne, ha elutazol hozzá vagy megbeszélné veled, hogy találkozzatok félúton. A "miatta ne utazza annyit" azt jelenti, felesleges, mert semmit nem nyerhetsz, nem akar tőled semmit, de még csak különösebben nem is igényli a társaságod, úgyhogy csupán magaddal szúrsz ki, ha a csalódásért még utazol és pénzt is költesz. Te tényleg azt gondolod, ha ő is a "csajodként" gondolna saját magára, nem érezné úgy, hogy jó lenne továbblépni és minél többet együtt lenni? Ha ezt megtennéd, én pszichopatának tartanálak, tiltanálak mindenhonnan, és jó ideig remegnék még az otthonom környékén, hogy nehogy megint váratlanul felbukkanj. Te nem érzed, hol a határ a meglepetés és a saját akaratod másokra erőszakolása között?
2015. máj. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Ne magadból indulj ki! Ha már azért remegnél, mert valaki akit szeretsz elutazik időt és pénzt nem spórolva, akkor menj inkább kocsonyának.:D
2015. máj. 24. 15:20
 18/19 anonim ***** válasza:
"Valaki, akit szeretsz?" Akit szeretek, azzal találkozni AKAROK. Akivel nem, azt nem szeretem. Bármilyen kevés tapasztalatod is van, azért annyit te is tudhatnál, hogy az emberek így működnek. Még ha ellentmond is annak, amire vágynál..
2015. máj. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Valószínűleg te sem vagy biztos a reakciójában, hiszen erről szól a kérdés.

Mivel ennek ellenére a nemleges válaszok nem tetszenek, én azt mondom, kérdezz rá viccelődve. Hogy majd egyszer jól megleped, ha ennyire nem tudtok egyeztetni, akkor aztán nem lesz kifogás, hogy nem ér rád. A reakciójából sok mindent le tudsz szűrni. :)

2015. máj. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!