Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jókislányozott le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jókislányozott le egyből, mikor mondtam neki hogy nem szokásom inni, cigizni, drogozni meg ilyenek?

Figyelt kérdés
Joo persze ünnepekkor 1-1 pohárral szoktam,meg mikor buli van egy kicsit,de amúgy nem iszok,nem cigizek ilyenek..És egyből azt mondta hogy én milyen "jókislány" vagyok..Ez eléggé furán érintett,nem tudom miért..Amúgy ha minden igaz a fiúnak nagyon tetszek..De elég furára sikeredett a találkánk..Szerintetek? :/ Amúgy csak mellékesen 14 éves vagyok..a fiú 17 de totál nem olyan..Kergetőzünk az utcán meg ilyenek..Meg csípked lököd röhögünk elvagyunk..Csak kicsit furcsa amiket így mesélt meg ilyenek..Nem tudom..És ezekre meg le jókislányoz..Nem hogy megbecsülné hogy nem olyan vagyok mint a mai tinik 88 százaléka..
2010. febr. 27. 08:35
1 2
 1/16 anonim válasza:
Tizenhét éves lány vagyok, nem iszok, nem dohányzom és nem használok kábítószert. Szerintem ne foglalkozz vele, erre inkább légy büszke, nem kell tizennégy évesen elkezdeni, még ha a reakcióiból az is jön le, hogy ő ezt szeretné.
2010. febr. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Büszke is vagyok rá..:) És ezért zavar hogy nem inkább megbecsülné,őt ez zavarja:O
2010. febr. 27. 08:58
 3/16 anonim ***** válasza:
szokatlan neki hogy a mai gyerkőcök között van olyan aki nem iszik drogozik hányik kúrik bagózik speedezik akármizik, és mivel az "ő világukban" eza "megszokott, természetes" fura neki hogy te nem élsz ijen hangulatjavitó cuccokkal. ezért mondta. en se vagyok drogos dohányzós akármi, de néha iszogatni szoktam/unk azért egy jó koncert előtt. 18f
2010. febr. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az, hogy lejókislányozott éppen azt fejezi ki hogy őt ez egyáltalán nem zavarja és bejössz neki. Ezt inkább kedvességnek vedd, ő is annak szánta szerintem. Kivéve ha merő gúnnyal mondta.
2010. febr. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is azért mondta h milyen jokislány vagy mert ez bejött neki.. tehát sztem mindenképp pozitivumként fogd fel :) A legtöbb fiunak nem tetszik ha egy csaj tök részeg minden hétvégén, még ha a mai lányok azt hiszik h ezzel tudnak felvágni.. maradj meg mindig ilyen és hidd el sokkal több értelmes barátod lesz!
2010. febr. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:) Hát nem tudom,azt mondta van a "vagány" meg a "közép" és a "jókislány".. És én a közép és a jókislány határán vagyok..De nem értem hogy neki miért az a vagány ha valaki csont részegre issza magát?!Na mind1..Nem tudom mi legyen..:S

És szerintetek próbáljam meg vele?vagy mi legyen?Állítólag nagyon tetszek neki..Meg kicsit szemétkedett,kérdőre vontam erre azt mondta hogy ez egy praktika hogy hol húzódnak nálam a határok,és akkor azon belül mozogna..De jól elbeszélgettünk,csak mesélt hogy csinált "csúnya" dolgokat bulikon..Lány,Pia,Buli..ennyit mondott erről..Szerintetek mit csinálhatott?De azt mondta ne gondoljak rosszra..Meg hogy ez nem aktuális(gondolom arra mondta hogy tetszek neki és akk nem mesélne ilyeneket)...Szóval vannak fura dolgai..Barátnőmnek meg azt mondta hogy nagyon bejövök neki stb.. Szerintetek mi legyen??

2010. febr. 27. 11:04
 7/16 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok.Tavasszal leszek 15éves és életemben nem szívtam cigit és nem láttam drogot.De nem is akarok.Az alkohol az más.Ha szüleim hétvégén megkérdezik kérek-e egy kis bort ebéd után,van,hogy elfogadom.Vagy vendégségben.De mindig mértékkel iszok,és a szüleim tudják.

Engem is sokan cikiznek ezért,ráadásul jól is tanulok,de nem foglalkozok vele.Én már rájöttem,hogy az bulizós,piálós,cigis tiniknek csak a szájuk nagy és azt hiszik így tudják felhívni magukra a figyelmet.A sok sminkről nem is beszélve.Pedig nem.A tinik nagy része ilyen,ezért mi talán különlegesebbek vagyunk.Ritka az ilyen tini,és ezért akinek van esze,az megbecsül minket:) Szerintem örül neki,hogy Te nem ilyen.Sokkal jobb lehet egy nem cigis lánnyal cigizni,mint olyannal akinek már sárgák a fogai a cigitől és ahogy kinyitja a száját megcsap a cigi szag.

Csak sokan nem látják be a fiatalok közül,hogy szórakozni,jól érezni magunkat lehet attól,hogy nem cigizünk,nem vagyunk részegek és nem drogozunk.

Szerintem maradj ilyen,mert ez a célravezetőbb.Hosszútávon csak nyerhetsz ezzel,még ha most cikiznek is érte.

14/L

2010. febr. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

bocs rosszul írtam,szóval:

Szerintem sokkal jobb lehet egy nem cigissel csókolózni,mint egy cigissel,akinek sárgák a fogai és büdös a szája.

2010. febr. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez tényleg igaz, nekem az egyik volt barátnőm cigizett és nem volt vele valami jo csokolozni! De jo olvasni h vannak még ilyen rendes lányok :)
2010. febr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2010. febr. 27. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!