Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jókislányozott le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jókislányozott le egyből, mikor mondtam neki hogy nem szokásom inni, cigizni, drogozni meg ilyenek?

Figyelt kérdés
Joo persze ünnepekkor 1-1 pohárral szoktam,meg mikor buli van egy kicsit,de amúgy nem iszok,nem cigizek ilyenek..És egyből azt mondta hogy én milyen "jókislány" vagyok..Ez eléggé furán érintett,nem tudom miért..Amúgy ha minden igaz a fiúnak nagyon tetszek..De elég furára sikeredett a találkánk..Szerintetek? :/ Amúgy csak mellékesen 14 éves vagyok..a fiú 17 de totál nem olyan..Kergetőzünk az utcán meg ilyenek..Meg csípked lököd röhögünk elvagyunk..Csak kicsit furcsa amiket így mesélt meg ilyenek..Nem tudom..És ezekre meg le jókislányoz..Nem hogy megbecsülné hogy nem olyan vagyok mint a mai tinik 88 százaléka..
2010. febr. 27. 08:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

És a "jókislány" neked sértés?:S

Ha le k.rvázna az jobb lenne?

2010. febr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Félreértettél..Nem "sértés",csak nem gondolom azt,hogy valakinek az a vagány,ha piál,stb.. És nem hogy azt mondaná hogy ez a normális,neki ez a "jókislány"...De megfontolandó köszi..:)
2010. febr. 27. 12:26
 13/16 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok!Veled vagyok!
2010. febr. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Majd fogsz te még inni cigizni drogozni netán összevissza k.rni, kb 3-4év múlva..
2010. febr. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem értettelek félre.

Lehet hogy viccesen mondta. Figy, ha egy lánnyal randizok és épp hasonló helyzetben le "jókislány"-oznám az teljesen vicces célzattal mondanám. "Jókislány vagy"....ez így még hangzik valahogy, ellenben a "normális kislány vagy" kicsit furábban hangzik.


És ha ennyire szembemész a trendekkel, nem érdekel mi a divat akkor azzal is legyél tisztában hogy a "jókislány" sem bír semmilyen negáló tartalommal - ezt is csak a trend torzította el. Úgyhogy sztem inkább örülj ha ilyet hallasz.

2010. febr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Miap*csa?

A "jókislány" kifejezés már sértő? Egyre mélyebbre süllyed ez a világ a szarban...

2010. febr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!