Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párhuzamos kapcsolat, amibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párhuzamos kapcsolat, amibe kezdek belekeveredni . (? )

Figyelt kérdés
Az erkölcsi részével nem akarok foglalkozni,mert nem is értem hogy alakult ez ki,vagyis tudom azért.Párom sokat van távol munka miatt,van hogy 2 hónapig is.Van egy nagyon jó barátom,akivel összekeveredtem.Sokat beszélgetünk,mindig benéz hozzám,segít dolgokban ha valamit nem tudok megcsinálni.Nekem is jó hogy nem vagyok egyedül,gondolom ő is így van vele.Szerelem nincs egyikőnk részéről sem.Szex van,ami szenvedélyes,ezen a téren nagyon összepasszolunk,de egy normális kapcsolatban nem jönnénk ki,mert teljesen más a felfogásunk.Úgy néz ki az egész pedig mint egy kapcsolat,megpuszil hogy ha elmegy reggel,stb.Szeretem valamilyen szinten,de szeretem a páromat is.Ami az egyikben nincs meg,benne van a másikban,teljesen eltérő karakterek.Nem tudom hogy ez meddig mehet így ? Egyiket se szeretném elveszíteni,mert lelkileg így érzem kereknek az egészet,megviselne azért ha ezzel a jó baráttal megszakadna a kapcsolat.Ő tagadja hogy érez irántam valamit,tisztában van vele hogy nekem kapcsolatom van,de a tettei mást mutatnak,mert különben nem foglalkozna így velem,nem érdekelné mit hogyan oldok meg a hétköznapokban.Teljesen el tudom különíteni a két kapcsolatot,mindegyik mást ad,nem igazán normális az egész,ti mit tennétek a helyemben ? Össze vagyok zavarodva.Ráadásul már jócskán benne vagyunk a korban,ilyet soha nem csináltam fiatal koromban.
2015. jún. 10. 07:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Amit itt kapni fogsz a következő pár órában,azt nem teszed zsebre,erre készülj fel.


Először is,ez nem frankó a pároddal szemben,mert csalod.

El kellene mondanod neki,valszeg dobni fog,sőt biztosan.

Választanod kellene mielőbb,mert ebben a kettős játszámában minél tovább tart,annál rosszabb lesz,rámehetsz lelkileg az egészre.

A szeretődnek sem jó így hosszútávon,te őrlődni fogsz közben,ő egyre inkább beléd szeret,ha még nem történt meg,aztán megjön a párod és a szeretőd dobni fogod.

Aztán élhetsz tovább a bűntudattal.

Bármilyen nehéz,választanod kell közülük, inkább előbb,mint utóbb.

2015. jún. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyikük sem képes teljesen kielégíteni az igényeidet, akkor mindkét kapcsolatot zárni kéne és egy harmadikat keresni, aki mellől aztán nem kószálsz el.
2015. jún. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
A külföldön melózó párodtól természetesen a fizujának az ide szánt részét elteszed igaz?
2015. jún. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azért sajnálom a párodat, ő küldi neked haza a pénzt, te meg mással hemperegsz az ágyatokban.

Ennek nincs értelme. Ha tényleg szeretnéd, nem csalnád meg. Ha kettő férfi alkot neked egy egészet, akkor hagyd mindkettőt, és keress egy olyat, aki önmagában is egy egész.

2015. jún. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

4+ Én is sajnálom szegény srácot, azért ehhez pofa és gyomor kell.

Jó vastag bőr van a képén..

2015. jún. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

csak nehogy a 2 szék közül a földre ülj...


én mit tennék? nálam esélytelen, hogy 2 kapcsolatom legyen egyszerre, én nem tudnék ilyenbe belemenni...

de ha ebben a helyzetben lennék mind2-vel vége lenne...


Ha a párod sokat van távol és nem bírod ki akkor tök értelmetlen a kapcsolat...ez inkább csak lehúzás vagy élősködés...


A szeretőd csak a szeretőd, tehát tudja, hogy csalod a párod, kapcsolatra nem kellesz neki, mert tudja, hogy csalfa nőszemély vagy...


A párod nem hiszem, hogy ezt érdemli...

2015. jún. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Az erkölcsi részével azért nem akarsz foglalkozni, mert te magad is tudod, hogy egy gerinctelen, sz.a.r alak vagy, ugye?
2015. jún. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező, azon még véletlenül sem gondolkodtál el, hogy fordított esetben neked hogy esne?
2015. jún. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!