Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a barátom, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátom, mi legyen most elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy születés napom volt. Egy kedves fiú barátomtól kaptam egy ajándékot, olyat aminek nagyon megörültem, ezért megöleltem meg kapott pár puszit, ő előállt egy olyan butasággal, hogy hadd adjon úgy puszit nekem, hogy becsukom a szemem, az első kettő puszi volt, majd szájon csókolt.. Én nagyon megijedtem, kérdőre vontam, hogy mi a fenét képzel ekkor elmondta, hogy szerelmes belém, és tudni akarta milyen az ha megcsókolhatja a szerelmét. Én pedig elrohantam haza, de a barátomnak nem említettem meg, ez nagyon kellemetlen így, nem akarok veszekedést, de a fiú barátommal se akarok találkozni mert ez így nagyon kellemetlen.

2015. jún. 12. 00:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Ez még azért nem megcsalás, nem akartad és nem is tudtad, mire készül a srác. Szerintem elmondhatod a barátodnak, ha normális, nem fog haragudni rád emiatt és akkor te is megnyugodhatsz.
2015. jún. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Már majdnem elhittem hogy megcsaltad. :D
2015. jún. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%

Azt hittem, hogy még egy, egy éjszakás, könnyűvérű....

Te nem csaltad meg. Nagyon naiv voltál, ha azt hitted, hogy nem ezt fogja csinálni, de mindegy.

Ha elmondod a barátodnak, akkor szerintem nem fog haragudni rád, sőt tetszeni fog neki, hogy nem hagytad magad. A srácra haragudni fog, de nem vészesen, hiszen egyértelműen elküldted.

Viszont, ha mástól tudja meg a barátod, akkor megcsalásnak fogja érezni.

2015. jún. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, akkor holnap elmondom neki, de nem akarom, hogy megverje a srácot. Azt nem szeretném ha bántaná, nem akarok neki rosszat meg bántani se akarom, de a barátomba vagyok szerelmes nem belé. ráadás persze a fiú barátom folyamatosan keres
2015. jún. 12. 01:09
 5/16 anonim ***** válasza:

A fiú barátodnak mond meg világosan,hagyjon békén.

Ha nem hagyja abba,a párod majd lerendezi...

Nem kell annyira sajnálni a srácot, ő hibázott nem pedig te,feltéve ha nem küldtél neki félreérthető jeleket,de utólag már teljesen mindegy.

Házi nyúlra nem lövünk, nálam legalábbis alap:D

Így van,mond el a párodnak,szerintem még fogja érteni,ez még nem megcsalás,nyugalom :)

2015. jún. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
22%
Mégis mire számítottál mikor ezt mondta? komolyan érdekel
2015. jún. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Mármint ? a csóknál ?


Nem tudom, nem gondoltam, hogy meg akar csókolni. Arra gondoltam, hogy nem mer puszit adni, vagy igazából bele se gondoltam mit akar.

2015. jún. 12. 01:49
 8/16 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hagyjon mert a párodat szereted. Ennyi
2015. jún. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Bence_ ***** válasza:

Neked kéne lerendezni a barátodat.

Ő adta a csókot.

Te a barátodhoz hű vagy.

2015. jún. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ez nem megcsalás, az akaratodon kívül történt a dolog. Ez a srác egy bunkó, szerintem el is mondhatod neki, hogy mégis hogy képzeli, mert neked van barátod. Viszont én a helyedben azt is megmondanám, hogy nem akarok tőle ajándékot kapni és visszaadnám neki, amit adott, mert nem akarom, hogy úgy gondolja, tartozom neki.
2015. jún. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!