Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejthetném el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetném el?

Figyelt kérdés

10 hónapja nem érzek mást csak iszonyatos fájdalmat.Meddig kell még szenvednem miatta?Mikor leszek képes kitépni a szívemből?Mikor jön el az a pillanat,hogy nem gondolok rá,s képes leszek nyitni mások felé?Hány könny csepp fog addig még hullani?Megannyi kérdés,amire nincsenek válaszok.Egyszerűen nem bírom már,kikészít ez az egész.Azt mondják az idő megold mindent,én még sem érzem,hogy bármiféle enyhülést hozna.Már minden félét kipróbáltam,semmi de semmi sem hatott.

Komolyan még az is hiányzik amikor valami hülyeséget mondtam,vagy tettem és ő kiosztott.Vagy csak simán leteremtett.Mindent elvesztettem,benne a legjobb barátomat is,akit tiszta szívből szerettem.

Azt hiszem kezdek becsavarodni.Bár lehet azzal is jobban járnék,ülni egy fehér kis köpenykében,ki szíjazva egész nap,akkor legalább már nem fájna semmi.


2015. jún. 15. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ismerkedj másokkal.
2015. jún. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondolom minden vele kapcsolatos dolgot, tárgyat kidobtál.

Az emlékét is tüntesd el.

Járj el szórakozni, légy nyitott, mégha feleslegesnek érzed is.

Gondold végig a hibáit,milyen szemétségeket követett el veled szemben.

Idővel tényleg jobb lesz:)

Ugye nem a Facebook profilját nézegeted unalmadban?

Tiltsd le mindenhonnan, töröld ki az emlékét is az életedből.

2015. jún. 16. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem elfelejteni kell hanem továbblépni.

Ja, és kevesebb romantikus regényt olvasni.

2015. jún. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!