Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy sok tragédiát megélt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sok tragédiát megélt emberben a roncsot látja a legtöbb ember, vagy egy tapasztalt, "tűzben edzett" személyt? Szerintetek mennyire érdemes felfedni magát egy ilyen embernek párkereséskor?

Figyelt kérdés

Nos, én lennék ez a sok rosszat megélt ember, és egy haverommal keveredtünk vitába a fenti témát illetően, kíváncsi vagyok még több véleményre.


Én a 2. variációra törekszem, hogy olyan legyek, és így lássanak engem mások, de a haverom szerint ha valaki megtudja a dolgaim, a túlnyomó többség nem fog odáig eljutni, hogy megismerje a részleteket, hozzáállásom mert menekülni fognak tőlem, mert egy roncsot fognak csak látni bennem. Ezért azt mondja, hogy nem szabad kiadni magam a nőknek, el kell hallgatnom bizonyos dolgokat az életemből, és nem szabad mutatni az érzelmeim.

Én eddig nem ezt tapasztaltam. Vajon csak szerencsém volt, vagy a haverom gondol butaságot?


2015. jún. 16. 11:44
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Azt nem mondtam, hogy ezzel kezdeném az ismerkedést, ilyenről szó sincs. Arra gondoltam, hogy a beszélgetések során, ha olyan téma adódik, nem titkolnám el, hogy miket éltem át, és, hogy jelenleg mikkel küzdök. De persze ezt sem azonnal, kell némi bizalom.


Egyébként még annyit szólnék hozzá, hogy aki sok rosszat élt át, annál szerintem mindig volt pillanat, amikor megrogyott, "gyenge" volt, érzékeny lett... stb., ezek által tanul meg az ember erős lenni, megoldani a dolgokat, felállni a padlóra rogyásból.

2015. jún. 16. 13:41
 12/14 anonim ***** válasza:
54%

neked már az is túlélés lenne mi ?:,D

tipikus az a fajta aki meglát egy romát már elbújik a föld alá,ha meglátnád hogy valakit ütnek te elfutnál....

ott egy nap alatt kivégeznének téged :D ebben biztos lehetsz

de engem nem :)



a kocsmás dolog amit írtál na látod érted te.


ez a lényeg ! ember és ember közt a különbségek!! hogy ki az aki több és ki az aki kevesebb,az élet megmondja! kiszórja őket ami nem kell.


aki életre alkalmas az élni fog,mert bizonyít! Aki meg nem az nem baj ha elveszik mert így a jó.



aki egész életében burokban élt az semmi,annak hogy van szava a világban? sehogy,a szerencse miatt maximum,mert széttaposnák mint a férget.és nevetnének a képébe még egy utolsót

szóval nem tudod te mit beszélsz


mert ha elveszik a burkod,csak étel leszel valaki szájába kb...:D erős túlzással,de ez a lényeg :D



de nem csak a pénzről szól ez látszik ezt már nem fogod fel.

2015. jún. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nethuszárom kend, de magas a lova!


Okoskodsz, mintha végtelenül okos lennél.

Hatalmas arroganciával száz méterről vakon rám lősz, csak épp rohadtul nem talál a lövésed.

Salgótarjáni vagyok, néhány éve élek csak a fővárosban, szóval nem fosom tele a gatyót, ha sok cigány van a környéken, hozzászoktam.

Bele fogom nevelni a gyerekeimbe, mire figyeljenek és mitől felesleges félni. De kétséged se legyen, nem fogok visszaköltözni a bicepsz helyekre. Aki ott él, az legtöbbször azért, mert ezt dobta a gép - ha lehetősége lenne, vissza se nézne.


Szóval ki lesz szórva, aki nem kell? Ahogy nézem, téged már elég szépen kiszórtak, nem lehet mindenki népszerű , de a 45 %-od már-már ritkaságszámba megy...

2015. jún. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

sokkal mélyebb dolgokról szól ez az írás mint az ,hogy hol él valaki meg hol nem,nem pont a lényeget értetted meg belőle,de nem baj végülis.

azt se írtam sehol hogy ott kell felnevelni valakit a munkanélküliségben,meg hogy boxolni kéne küldeni a gyerekeket :D


a lényeg arról szól hogy a természet sajnos már kevésbé tud szelektálni,túl sok az ember,és nem pont életképesek.Mélyebb téma ez.


és a szenvedés is sok rétű,sok arcú,te ezt az arcát láttad meg belőle,de sokféle lehet.


jó így elhiszem hogy nem félsz,ezt nem gondoltam...visszavonom akkor (:


érthető ha a munka miatt az emberek költöznek.



százalék ér még itt valamit ...:D bár úgy lenne igaz ahogy írva van! :D

2015. jún. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!