Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Várjak a szerelemre vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak a szerelemre vagy ugorjak bele egy laza kapcsolatba? 22L

Figyelt kérdés
22 éves vagyok,még nem voltam pasival de mostanában sokat gondolok a szexre. Mindig úgy képzeltem ,hogy azzal csinàlom először akivel szeretjük egymást. Mostanában volt 3 randevúm de mindegyikről kiderült ,hogy csak laza kapcsolatot szeretnének s mondtam,hogy most nem erre van szükségem.Úgy érzem egyre kevesebb a normális,komoly kapcsolatot kereső fiú. Várjak még arra a bizonyos nagy Ő-re vagy hajszoljam az élvezeteket?
2015. jún. 25. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt csak te tudhatod, elég ha olyat keresel aki nem csak laza kapcsolatot akar veled.
2015. jún. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha szűz vagy még akkor mindenképpen olyannal gyere össze akit szeretsz.
2015. jún. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

3 után feladnád?

Akkor eddig sem volt komoly az elhatározásod.

2015. jún. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig ugorj bele egy laza kapcsolatba. Sosem tudhatod, hogy mi sül ki belőle.
2015. jún. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Varj varni erdemes majd jon egy ferfi akinek ajandek lesz az hogy meg nem fektetett meg a fel varos es buszke lesz rad.

Varj mert az igazi szerelem soh soha nem laza kapcsolatbol indul

Ne is allj szoba olyan ferfival aki laza kapcsolatot akar

2015. jún. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!