Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lép semmit, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lép semmit, mit tegyek? 21/N

Figyelt kérdés

Egy kávézóban dolgozok, ahol vannak még cukrászati sütemények, meg más üdítők is ugye.

Van egy férfi aki minden másnap vagy amikor dolgozik akkor bejön reggel, megiszik egy kávét, mindig megdicsér h éppen hogy áll az új ruhám, meg szokta kérdezni hogy érzem magam, múltkor mikor valaki bunkózott velem akkor kiállt mellettem és elküldte az illetőt.

Én mindig válaszolok neki, én is megdicsértem már, de egyszer sem mondta még meg a nevét amikor 1x most legutoljára kérdeztem mondta h sietnie kell és elhúzott.

Azt sem tudom hol lakik, még konkrétan a munkáját sem árulta el.

De mindig mosolyog és kedves, múltkor megkérdezte hozzon e valami ebédet mert látja h éhes vagyok.

De nem értem.

Most akar valamit vagy sem?

Mert ha megkérdezek valami fontosabbat mindig elhúz.


2015. jún. 29. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szóval beszéltetek is már megvolt a kezdeményezés is...

tetszel is neki valószínűleg....

megtenne érted sok minden apróságot is...

aztán ha kérdezed sietnie kell.

Lehet h van barátnője vagy nincs?

Amúgy passz.

2015. jún. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Csak udvarias, személytelenül flörtöl egyet munka előtt és ennyi. Aki ilyen nyílt nyomulásra sem reagál, az nem akar ennél többet. Ha nem mondja meg a nevét, hogy hol dolgozik, hol lakik (bár erre ki válaszolna egy vadidegen pultos csajnak?), akkor azért nyilvánvaló, hogy nem akar tőled semmit ezen túl, nem?

N31

2015. jún. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ő egy angyal. Az a dolga, hogy segítsen téged az életben. A nevét nem árulhatja el.
2015. jún. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azt elmondta, hogy nincs barátnője.
2015. jún. 29. 19:29
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem biztosan tetszel neki. Persze az nem biztos, h akar-e valamit tőled. Lehet van valakije, de nem tudja szótlanul elviselni a szépséged.

Abból amit leírtál róla, nem tünik félénknek, hogy zavarban lenne. Esetleg azzal lehetne magyarázni...

Érdekes, holnap vagy holnapután beszélgess vele, hogy milyen napja volt... ilyesmi, közömbös témákról.

Sok sikert! ;)

2015. jún. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

Én személy szerint voltam így egyszer, elbeszélgettem a lánnyal de arra az egy dologra nem mertem rákérdezni, hogy eljönne e velem randizni, lenne e kedve eljönni velem.


Minden más menta humor a kedvesség beszélgetések, a dicsérgetés a mosoly, de erre nem mertem rákérdezni, végül a lány hívott el, ez 4 hónapba telt.

29/f

2015. jún. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jaj, na ne már. Egy felnőtt férfi napi szinten találkozik egy nővel, aki nyilvánvalóan nyitott lenne az ismerkedésre, hisz érdeklődik iránta, és (legalábbis állítása szerint) nincs barátnője, de mégis "menekül", ha közeledésre kerül a sor, és tényleg van, aki azt hiszi, hogy tetszik neki és ebből lehet még bármi? Milyen pudingnak kell lenni ahhoz, hogy ha tetszik valaki, ne csapj le egy ilyen lehetőségre?
2015. jún. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
14%
4 hónap után közel 30 évesen a csajnak kellett elhívnia téged? Hááát, közöttünk sem lenne semmi, az tuti... Hol vannak a Férfiak???
2015. jún. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen b**asszki 4 hónap, miért fáj ez neked, nem mindig minden egyértelmű, főleg mivel fényévekkel jobb volt nálam, elképzelni sem tudtam h egy olyan nőnek valaha is kellenék.

Képzeld okoska.

2015. jún. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Akkor az 5-össel egyet értek.

Tegyél pontot most már a végére mert így idegesítő lehet.

Még 1x próbáld meg beszélgess vele és kérdezd meg tőle, hogy szeretne e tőled valamit vagy csak ennyire jófejkedves veled és nem akar semmi többet.

2015. jún. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!