Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lép semmit, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lép semmit, mit tegyek? 21/N

Figyelt kérdés

Egy kávézóban dolgozok, ahol vannak még cukrászati sütemények, meg más üdítők is ugye.

Van egy férfi aki minden másnap vagy amikor dolgozik akkor bejön reggel, megiszik egy kávét, mindig megdicsér h éppen hogy áll az új ruhám, meg szokta kérdezni hogy érzem magam, múltkor mikor valaki bunkózott velem akkor kiállt mellettem és elküldte az illetőt.

Én mindig válaszolok neki, én is megdicsértem már, de egyszer sem mondta még meg a nevét amikor 1x most legutoljára kérdeztem mondta h sietnie kell és elhúzott.

Azt sem tudom hol lakik, még konkrétan a munkáját sem árulta el.

De mindig mosolyog és kedves, múltkor megkérdezte hozzon e valami ebédet mert látja h éhes vagyok.

De nem értem.

Most akar valamit vagy sem?

Mert ha megkérdezek valami fontosabbat mindig elhúz.


2015. jún. 29. 19:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#8: itt vagyok ragyogok :D

Kérődző, a lényeg: a pasi beszari, vagy nem tetszel neki. Valamelyik mindenképp. Hívd el egy randira, ha életed pasijának érzed!

2015. jún. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Jólvan köszönöm a válaszokat, akkor a legegyszerűbb ha rákérdezek.
2015. jún. 29. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!