Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mióta nincs társad és hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta nincs társad és hogy birod a nyarat egyedül?

Figyelt kérdés
2015. jún. 30. 06:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%

Sosem volt.:)

Kezdem úgy érezni, hogy nem is lesz.Annyira nem nézek ki jól, hogy a lányoknak megfeleljen,vagy egy esélyt adjanak legalább.

Az alapok megvannak, nem vagyok kövér,ápolt vagyok.Szomorú,de ez nagyon kevés ebben a felszínes világban.

2015. jún. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
A nyár első hetében vesztünk össze véglegesen, ő volt az első nagy szerelmem,mindent együtt éltünk át először,és ez lett volna az első együtt töltött nyár.Barátaim nincsenek,csak ő volt nekem.Így most az egész nyarat egyedül kell kibírnom,itthon,miközben ő szervezi a programjait és a barátaival lóg.Ha valamire mondhatjuk hogy elviselhetetlen,akkor ez az... Legalább lenne valaki,akivel elmehetek sétálni,de nincs. :(
2015. jún. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Fel a fejjel,járj nyitott szemmel,légy pozitív,mert a kisugárzásod is taszítja a. Nőket!Légy határozottabb,kicsit vagámyabb és néha füllents, az még belefér!
2015. jún. 30. 07:26
 4/22 anonim ***** válasza:
72%
Lány vagyok és november óta. És köszönöm de prímán vagyok. Végre egy nyár, amikor úgy "rohadhatok" a lakásban ahogy jól esik. Nem kell eljátszanom, hogy a lányok nem izzadnak és nem büdösek 40 fokos hőségben, és ha nem hagyom el a házat, mert épp nincs semmi dolgom szőrteleníteni se kell. Szóval élvezem. Foglalkozhatok olyan dolgokkal, amikre vagy sose volt időm barát mellett vagy helytelenítette. Pl olvashatok egész nap, vagy gyöngyöt fűzök, online szerepjátékkal játszom, szenvedek, mert a legutóbbi "sportoljunk és úszunk" neki iramodásnál összeszedtem valamit. És azon kívül, hogy szar helyzet nincs bűntudatom, hogy miattam nincs szex.
2015. jún. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Lehetsz akármilyen személyiség,ha rád néz és elküld.
2015. jún. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
41%
a 4-es kimondta a frankót
2015. jún. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Szerintem a nők 85%-a kisugárzásodat nézi,nézz körbe hány sörhasú vagy kopasz pasinak van bomba nője No komment!

Ja és nem hinném hogy mindegyik ilyen pasi milliomos!

2015. jún. 30. 07:49
 8/22 anonim ***** válasza:
58%
Igen,a kisugárzást,viselkedést nézik, épp úgy ahogy a férfiak a nőket.Gondolj bele,ha egy nő szép, szexi ruhában van, de megmukkanni nem mer, az már nem elég vonzó,senkit nem fog annyira érdekelni.Ha viszont hülye mint a segg,de tud nyomulni, és csábítani, akkor még egy nem túl szép csaj is lehet vonzóbb ,mint a külsőre "tökéletes" de belül szürke,unalmas nő.
2015. jún. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
8-as jól látod
2015. jún. 30. 08:14
 10/22 anonim ***** válasza:
Amióta elkezdődött a nyár, a srácnál, akivel randizgatok...nék... mindenféle családi probléma lépett fel, ezáltal annyira nem ér rám, hogy rosszabb, mintha egyedül lennék.
2015. jún. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!