Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mióta nincs társad és hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta nincs társad és hogy birod a nyarat egyedül?

Figyelt kérdés
2015. jún. 30. 06:59
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
10-es a srác átver,aki családi problémákra hagyatkozik az 90%-ban kamu,naiv vagy
2015. jún. 30. 08:25
 12/22 anonim ***** válasza:

Soha nem is volt még,és már valószínűleg nem is lesz...

Jól bírom,mindig van mit intéznem,csinálnom,így hát már megszoktam igazából. :)

24/F

2015. jún. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
4 éve nincs oldalbordám, és az igazat megvallva nincs is rá ingerem/igényem. Jó dolog ha van, meg elvagytok együtt, dúlhat a láv. De most isten igazából, nem hiszem hogy csak én gondolom úgy, hogy egy párkapcsolat sok energiát és időt igényel és egyszerűen fiatal korban annyi minden mást is lehet csinálni, annyi önfejlesztési lehetőség van hogy egy kapcsolat már nem fér bele a keretbe. Sőt az egész élet egy tapasztalat szerzésre épülő stratégiajáték. Arra van időd, amire szánsz időt. És ha nagyon sok minden érdekel akkor a párkapcsolat nem biztos hogy már belefér. Majd 5-8 év múlva kifogok egy kedves, aranyos lányt aki szül nekem 2 kislányt és 1 fiút és mehet tovább az élet nevű játék..ami persze sose állt meg
2015. jún. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
Az utolsó mondat kivételével teljes mértékben úgy gondolom, mint a 13-as. :D
2015. jún. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Honnan számítsam, hogy nincs párkapcsolatom, már leszámítva az ilyen pár napos, illetve pár hónapos "együtt vagyunk" dolgokat? Amikor elkezd érdeklődni egy srác a lányok iránt 14 éves kortól kb. vagy 18 éves kortól? Ha 14 éves kortól akkor 17 éve, ha 18 éves kortól, akkor pedig 13 éve, persze kisebb kalandok voltak, meg rövidke kapcsolatok,amik olyanok voltak, hogy inkább bele se kellett volna kezdeni. A nyarat pedig úgy bírom, hogy dolgozok, elfoglalom magam mással, eltelik az is, mint minden.
2015. jún. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

"Nem kell eljátszanom, hogy a lányok nem izzadnak és nem büdösek 40 fokos hőségben, és ha nem hagyom el a házat, mert épp nincs semmi dolgom szőrteleníteni se kell."


És azt máskor hogy játszod el, hogy nem izzadsz meg nem vagy büdös? :D Vagy ilyenkor amikor nincs pasid nem fürdesz, vagy mi? Szőrtelenítni is mások miatt szoktál,amúgy simán benövesztenéd a dzsungelt meg a hónaljkutyát? Ennek semmi köze a párkapcsolathoz, ez egyéni igényesség/igénytelenség.

2015. jún. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Tegnap volt egy honapja, hogy szakitottunk a baratommal, 3 evig voltunk egyutt(elso kapcsolat). Igazabol lehetett tudni, szoval nagyon nem lepett meg, hogy ez lesz, de  itt voltak/ vannak melle a vizsgak, szoval elegge letudom(igen meg mindig tart :( ) magam foglalni, igy nem gondolok ra.

Nem tudom milyen lesz a nyaram. De inkabb nem tervezek semmit, vmi ugyis majd lesz, jojjon inkabb minden magatol. Hal'Istennek vannak barataim, szoval nem leszek otthon a negy fal kozott, de azert megis csak a parom es egyben a legjobb baratom mar nem lesz mellettem. Szomoru, de ez van. Remelhetoleg nem marad igy...

20/N

2015. jún. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #16-os, 4-es vagyok, válaszolva a kérdéseidre, nem, azért nem leszek igénytelen állat. De például szőrtelenítés terén nem mindennap vagy minden másnap szedem le mindenhonnan a kóbor szálakat hanem 4-5 naponta az úgynevezett hónaljkutyát, addigra pedig már erőteljes borosta. Máshol hetente, két hetente. A lábamat meg aljas módon télen csak havonta epiláltam, mert hosszú nadrágban nem látszik, engem meg nem zavart magányomban otthon, mert mi a francért ilyen szőrös a nő ha nem ez a természetes. Nem azt mondom, hogy nem zavar, de nem kapok sikítófrászt 4-5 millis borostától, hogy úristen de igénytelen vagyok. Az ex viszont már az 1 millisre rámondta, hogy csubakka, mert nem babapopsi volt a bőröm, hanem " fekete pöttyös".


Fürdés terén pedig köszönöm, mindennap szoktam, van hogy napi kétszer, nyáron meg akár háromszor, négyszer. De pl mikor barátom volt vagyonokat költöttem mindenféle pipere kendőre, hogy napközben felfrissítsem magam, meg testpermet meg "alap" volt a két-háromszori ruhacsere ha úgy éreztem beleizzadtam és találkoztam vele, vagy meg volt az esély a találkozásra. A dezodort meg kb csak a fejem tetejére nem kentem.


Úgy vettem észre a pasiknak sajátos elképzelésük van arról, hogy egy ápolt és igényes lány nyáron milyen meg egyébként. Mióta nem stresszelem magam azon, hogy mindig tip-top legyek hirtelen lett 2-3 óra szabadidőm naponta összeadogatva a 10-15 perces frissítgetéseket, öltözést, plusz zuhanyzást. A pénztárcámról nem is beszélve. Mégse bűzlök vagy vagyok lepukkant. De tény, hogy most random időpontban spontán nem mernék közelebbről ismerkedni, mert cikinek érezném, hogy nem vagyok tip-top, de emberek közé meg teljesen jó vagyok "így". (a tömegközlekedésen érzett emberek mellett virágillatom van és üde vagyok és friss 24 órában....)

2015. jún. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Nem volt még társam, de viszonylag jó bírom a nyarat, bár a szívemet fájdítom a lányokért. Szerencsére jobban letudom foglalni magam mint télen, legfőbbképp dolgozok, de szabadidőmbe biciglizem, kertészkedem, Balatonra járkálok, vagy csak netezek. Ezen a héten pl unokahugomat dajkálom:))

24f

2015. jún. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 opened paradise ***** válasza:

Év eleje óta és nem vészes,de jó lenne valaki.

Aki ahelyett,hogy azt mondaná "Menjünk túrázni a halálf..szára a 45 fokban!",inkább azt mondja "Rendeljünk pizzát,nézzünk valami filmet és mondjuk azt annak,aki keres,hogy meghaltunk és vidéken vagyunk eltemetve! Kérsz inni?" :D

2015. jún. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!