Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Neked van titkod a párod/házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked van titkod a párod/házastársad előtt? És ez milyen jellegű? Mennyire van magánéleted úgy hogy együtt éltek?

Figyelt kérdés
2015. júl. 3. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Vannak biszexuális hajlamaim és az életemben már 9 nő mellett megdugtam 3 férfi hátsóját is. Persze őt nem csalnám meg se férfivel, se nővel sem.


25/F

2015. júl. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, ilyen jellegű titkom nincs, pedig én is biszex vagyok, de ő ezt tudja is rólam. Elég alapvető információ, szerintem. Olyasmi "titkaim" vannak, hogy a néhány órás szabadidőmben miket csináltam, nem számolok be részletesen egy-egy napomról, de ezek nem titkok igazából, csak nem fontos dolgok. Van saját időm, még gyerekek mellett is, mert vigyáz rájuk, én pedig egy fél napot tudok lazítani, főleg hétvégéken. Ilyenkor elmegyek, sétálok, moziba megyek, teázom, és ha akarok mesélek róla, ha nem, akkor nem. Sosem bántanám vagy csalnám meg, és ezt ő is tudja, ezért nem kér számon semmit sem. Kölcsönösen tiszteljük egymást. 30N
2015. júl. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mumusan ***** válasza:
Hú de jó neked 2-es! Nekem kéthetente van 2 óra szabadidőm. Vagy Havonta 1...
2015. júl. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom Mumusan! Nincs otthon a párod, hogy segítsen egy kicsit kiszakadni otthonról? Az enyém nagyon tisztel azért, hogy egész héten a maximumon teljesítek, érdekes programokat találok ki, házi kosztot csinálok, kényelmes és rendezett az otthonunk, stb. (főleg, hogy tudja, sosem voltam az a vérbeli háziasszony típus és hiányzik a munka :) de még picik a gyerekek), így aztán ő azzal szerez nekem örömöt, hogy (főleg szombatonként) teljes egészében átveszi, amit én szoktam csinálni itthon, gyerekek ellátása, főzés, takarítás (heti 1x ilyenkor porszívózik, felmos, elpakol, ha van mit), én pedig reggel elmegyek és csak uzsonnára jövök haza, és ez olyan, mintha egy hetet kényeztető nyaraláson lettem volna, pedig néha csak csendben sétálok egyet, olvasok egy padon, megnézek egy filmet, teljesen egyedül, mert a barátaink sajnos nem élnek közel, de már ez is maga a mennyország, hogy csend van :))) Barátok, nagyszülők, bárki, aki neked be tudna segíteni esetleg?
2015. júl. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincsenek titkaim a párom előtt. Ennek ellenére van magánszférám nekem is és neki is. Olyasmit nem mondok el neki, hogy most milyen állagút sikerült produkálnom a mosdón... De jobban belegondolva, még ezt is megbeszéljük néha. De amellett, hogy együtt élünk, simán van magánéletem. Hétvégén minden gond nélkül fogjuk magunkat, és két külön szobában, ha szükséges, akkor elvagyunk, filmet nézek, ő játszik, satöbbi. Mondjuk, ilyenkor is egymással beszélünk... Nem is értem, hogy nem unjuk meg egymást. Eddig még nem jött össze. De gyerekek nincsenek, valószínűleg mellettük ezt nehezebb lenne fenntartani.
2015. júl. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!