Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én jövök zavarba, ha 1-2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én jövök zavarba, ha 1-2 pasi úgy bámul, hogy az már kellemetlen?

Figyelt kérdés

Nem azzal van a baj, ha látsz egy csinos lányt az utcán és odatéved a tekinteted, de sokan túlzásba esnek, és úgy tudnak bámulni, hogy számomra az már zavarba ejtő.


Múltkor például a buszmegállóban álltam, amikor a túloldalon pirosat kaptak a kocsik, erre az egyik kocsiból két srác el kezdett füttyögtetni meg odakiabálni.. Én tényleg nem értem, hogy ez mire jó, tehát van az a kategória, amivel nincsen semmi gond, de ez szerintem már elég nagy parasztság. Amikor mész az utcán és utánad kiabálnak, meg cuppognak meg hadd ne soroljam.

És nem, nem öltözködöm úgy, mint egy útszéli, mielőtt valaki ezzel jönne, de el nem tudom képzelni azokkal a csajokkal mit csinálnak, akiknek minden ki van téve a kirakatba.. :D


Tudom lehet hülyeség, de amikor érzem valakinek a tekintetét magamon, ahogy bámul, zavarba jövök és tök hülyén érzem magam :D Nyugtassatok meg lányok, hogy nem csak én vagyok így ezzel.


2015. júl. 5. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Zavarba? Engem inkább csak dühít, de azt nagyon. De mondjunk nekem rossz emlékeim is vannak, úgy más a helyzet.
2015. júl. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon nem szeretem, amikor néznek az utcán vagy akárhol, éppen ezért én sem szoktam senkit megbámulni. Mindig arra gondolok, hogy kiröhögnek magukban.
2015. júl. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

"Zavarba? Engem inkább csak dühít, de azt nagyon"

Igen, nagyon sokszor már engem is.

Én alapból elég hamar felkapom a vizet, aztán múltkor volt egy kisebb incidensem ebből, mert a csávó velem szemben megállás nélkül bámult. Először figyelmen kívül hagytam, de amikor már 5-6 megállón keresztül ezt csinálta, megkérdeztem tőle, hogy mi van nem láttál még lányt?? :D Hát megszólalni nem tudott, következő megállónál le is szállt. :D

2015. júl. 5. 19:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is már volt, hogy odaszóltam...
2015. júl. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!