Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi slampos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi slampos, elhanyagolt kinézetű fiatal nő, lány? Aztán meg megy a siránkozás, hogy én miért nem kellek senkinek.

Figyelt kérdés
A standokon sok, unokájával játszó fiatal nagymamának jobb az alakja, jobban néz ki, mint számos fiatal nő.

2015. júl. 6. 15:38
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
86%

"a legtöbb 18-30 közötti lánynak nagyon jó teste van."


"Vicces, nagyon vicces."


Nem vicc. Biztos vagyok benne, hogy ha kimész a strandra, és körülnézel, fogsz találni jó testű nőket.

2015. júl. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
45%

Hát, ezt látod én sem tudom, de "női" szemmel is tapasztalom a lányokon (meg azért srácokon is).

Velem meg mindig pont az a "baj", hogy adok magamra. Tehát "dögösebben" öltözködöm, van rajtam smink (ízléssel), tényleg érdekel a külsőm, esténként edzem kicsit itthon, hogy megtartsam azt az alakomat, amit még régebben "szereztem" a tánccal. De emellett egyáltalán nem csak a külsőm számít, viselkedésben nagyon visszafogott is vagyok, mégis sokszor h*lye p.csának vagyok titulálva más "kedves" hölgyek által, vagy épp pont emiatt hajtanak rám azok a pasik, akik csak megd*gnának, és a belsőm nem is számít nekik, csak egy kis h*lye libának néznek. Szóval az én kinézetem se szokott a legjobb lenni ebből a szempontból. Hiába, ebben a világban szerintem soha semmi nem jó. De félre ne értsd, ezt most abszolút nem neked/rólad írtam, hanem úgy en bloc az emberiségről; legyen az férfi, legyen az nő (és kivételek is mindig vannak természetesen).:)

19/l

2015. júl. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
85%
De jó, hogy eddig itt a fórumon arról károgtatok, férfiak, hogy a nők belsője a fontos, nekünk óriásiak az elvárásaink, most meg hirtelen mindenki elkezdte procikánként elemezni az idegen nőket.
2015. júl. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Igen vannak jó testűek is. De sajnos nem ez a jellemző.
2015. júl. 6. 15:50
 15/27 anonim ***** válasza:
87%

"Igen vannak jó testűek is. De sajnos nem ez a jellemző."


Mit zavar az téged, hogy vannak nem jó testűek is? Ha nem tetszik, ne törődj velük!

Ha 100-ból egy lány lenne jó testű, még megértenélek, de ez nyilvánvalóan nincs így, tehát nem értem a panaszodat.

2015. júl. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
44%

12-essel nagyon egyetértek, hasonló "kategória" vagyok én is, mint ő. Én is régebben táncoltam, az csinált egy jó/jobb alakot, amit próbálok is valamelyest megtartani. Külsőleg és belsőleg is hasonló típus vagyok a leírtak alapján, és hasonlókat tapasztalok. Plusz sok csajon én is látom, hogy mennyire nem adnak magukra - ahogy pasikon is - , de igaziból én is azt tapasztalom, hogy sokszor egyik se jó (sem az "adok magamra", mert akkor p**csa leszek, sem pedig a "slampos vagyok", mondjuk ez utóbbi még érthetőbb is).

Szóval #12: jól megfogalmaztad! :)

szintén 19/L

2015. júl. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
72%
Külső és a belső is számít. Akik dugni akarnak azoknak mindegy a belső. Akik komoly kapcsolatot akarnak azoknak fontos a belső, de a külső is. Mert valljuk be nekünk férfiaknak azért dagad a mellünk (a nőkénél is jobban :D), ha egy bombázó nővel csavaroghatunk. Nyilván a nőknél is így van. Akinek viszont nem számít a külső egyáltalán az kamuzik.
2015. júl. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
92%
Igen, én is ezt a nézetet vallom, külső és belső egyaránt fontos. De nem tudom hogy jön egy idegen ahhoz, hogy az én testemet leszólja a strandon. Mivel dolgoztam ilyen helyen elmondhatom, hogy ugyanolyan arányban vannak elhanyagolt emberek mindkét nemnél, szóval nem tudom, miért kell konkrétan a nőket kiemelni, mikor a férfiakból is vannak kevésbé szép példányok, de vagyok annyira felnőtt, hogy ne súgjak össze a házuk mögött, meg ne szidjam őket névtelenül egy fórumon.
2015. júl. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
84%
A kérdező egy olyan ember, aki valószínűleg kigyúrta magát, de a személyisége miatt mégsem kell a nőknek. A sikertelenségét pedig próbálja arra kivetíteni, hogy a nők nem elég jók hozzá pedig szerintem tök fordítva lehet.
2015. júl. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
70%

Nem tetszik a hozzáállásod. Szerinted csak a külsejéből áll a nő? Aki ilyen téren nincs teljesen a toppon, az kussoljon, és törődjön bele, hogy sosem lesz senkije?

Oké, 90 kiló azért nem vagyok, de nekem sincsen bombajó testem, ettől függetlenül ápolt vagyok, és előnyös ruhákat aggatok magamra. Megértem, ha valaki a teljesen igénytelen nőktől távol akarja tartani magát, de ilyenből messze nincs annyi, mint te állítod, maximum olyanból, akinek bele lehet kötni a megjelenésébe. Engem már csak az érdekelne, hogy te vajon megütöd-e azt a szintet, amit az ellenkező nemtől elvársz.

2015. júl. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!