Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi slampos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi slampos, elhanyagolt kinézetű fiatal nő, lány? Aztán meg megy a siránkozás, hogy én miért nem kellek senkinek.

Figyelt kérdés
A standokon sok, unokájával játszó fiatal nagymamának jobb az alakja, jobban néz ki, mint számos fiatal nő.

2015. júl. 6. 15:38
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszokat. Akik pedig csak a bizonyítványukat magyarázzák, nos nekik sok szerencsét, nagyon sokat.
2015. júl. 6. 16:18
 22/27 anonim ***** válasza:
38%
én mindig a nő seggét nézem meg először , az tükrözi a belső értékeit :D:D:D
2015. júl. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
21%
Ámítástechnika! ocsmányok narancsbőr minden hol és ezeknek vannak igényei vicc :D
2015. júl. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
20%
Nekem volt már olyan, hogy egy nő szerelmet vallott, egyszer jól nézett ki aztán elengedte magát, narancsbőr stb utána meg megmondtam neki, hogy nem pálya még ő akadt ki ezen, mert őt még senki nem utasította vissza.
2015. júl. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
80%

Nem igazán értem, hogy a 12est és a 16ost miért pontozták le ennyire (bár gondolom azok (is) voltak akik picit magukra ismernek a kérdés által és nem érzik magukat elég jónak ezért azzal is "védekeznek", hogy sok mindennel nem értenek itt egyet)....mert szerintem igazuk van. Hasonló tapasztalataim vannak nekem is.

25/N

2015. júl. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
80%

vicces mikor a sárga pillangó meg az ámítástechnika röhögi ki a nőket itt nagy büszkén, közbe meg földhöz csapkodnák magukat örömükbe ilyen alkatu csaj leállna velük. nem itt kéne menőzni, az életben is ekkora nagy macsók vagytok??? jaa bocs ott le se vagytok kakkantva :D

ego...

igények?? hát láthatólag az nektek van nem is kevés, na de mire is?

2015. júl. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
11%
Ejnye kérdező, lányoknak és nőknek szabad siránkozni meg hisztizni, tudod jól :$ bezzeg ha egy pasi csinálja, egyből öt turbófeminista szüfrazsett ugrik itt rá, hogy mitmerészelsz, ésmostazonnal, mertkülönben :DDD minden szentnek maga felé hajlik a keze, tartsa a mondás :DDDD
2015. júl. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!