Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pszichopata pasi rájön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pszichopata pasi rájön később hogy azt a lányt tette tönkre, aki meghalt volna érte, bánni fogja valaha, visszahóditaná?

Figyelt kérdés
2015. júl. 13. 21:03
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
4%

milyen végzettséged van hogy ezt megállapítottad róla ?:) jajj ezek a nagy szavak....nem lehet hogy egy végtelenül mélyérzésű ember,csupán ezt váltod ki még belőle is? deee! :D magadban keresd a hibát inkább.


nem tudtál valakinek mutatni semmi érdekeset.Ez ennyire egyszerű.

2015. júl. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Orvos állapította meg, hogy beteg, vagy te gondolod róla, hogy az?
2015. júl. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 xyz6666 ***** válasza:

"tönkremenjen az élete, szüksége van rám, nem akarom hogy lerombolja magát"

Olvass utána,hogy mit jelene a pszichopata. Ők nem rombolják le magukat. ha tényleg az akkor csak előtted játssza. De valójában szarik mindenre és mindenkire. Te nem kellesz neki, mert senki nem kell neki. Az ilyeneknek nincs szükségük emberekre. Csak azért hogy kihasználják őket.

2015. júl. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg beteg, nem úgy találtam ki
2015. júl. 13. 21:23
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom eldönteni, hogy melyik a szebb. Az, hogy neked egy pszichopata őrült kell, vagy az, hogy nem vagy álszent és vállalod is, hogy neked egy ilyen ember kell, és nem a normális pasi dumával jössz.


Bár szerintem épeszű ember nem akar maga mellé egy érzéketlen, agresszív embert, de hát te tudod, mire van szükséged. Csak vállald akkor a következményeit is, a pszichopaták nem a kedvességükről híresek.

2015. júl. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Én hiszek benne hogy helyrejöhet, nem akarom hogy igy éljen, mert neki is vannak érzései, rá akarom vezetni, hogy boldog lehessen igazából is
2015. júl. 13. 21:25
 17/36 anonim ***** válasza:
Ha tényleg beteg, akkor készülj fel baromi nehéz életre, ha tényleg vállalod. Nekem van pszichés beteg a családban, nem pszichopata, más, de szörnyen nehéz vele, neki fokozatosan romlott az állapota, és 50 fölött csúszott ki úgy "rendesen", és tehetetlennek érezzük magunkat.
2015. júl. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Tudom hogy mennyire nehéz vele, de én akarom őt
2015. júl. 13. 21:29
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

"neki is vannak érzései"


Az elôbb még azt írtad, hogy pszichopata.

2015. júl. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Tehát kérdező te egy Terézanya típusú nő vagy. Azok akarnak megmenteni minden szerencsétlent. Olvasd el az Ezért vagy még egyedül című könyvet.
2015. júl. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!