Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pszichopata pasi rájön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pszichopata pasi rájön később hogy azt a lányt tette tönkre, aki meghalt volna érte, bánni fogja valaha, visszahóditaná?

Figyelt kérdés
2015. júl. 13. 21:03
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Egy uj kapcsolat fele kellene nyitnod, nem pszichologus segitseget kerned. Majd egy uj szerelem feledteti az elozot.
2015. júl. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Mi 4évig voltunk együtt... Ez nagyon hosszu idő, sosem dolgozom fel...évekig fogalmam sem volt, hogy mibe is keveredtem, azt hittem, hogy ez termeszetes, és én vagyok a rossz
2015. júl. 13. 21:55
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

#32: Tipikusan egy egoista manipulátor karmai közé kerültél, aki éveken keresztül érzelmileg zsarolt, kihasznált, palira vett. Ismerem a szituációt, közvetetten ugyan, de volt részem valami hasonlóban.


A sokadik kérdés alá is be kell másoljam, itt van egy részletes elemzés egy pszichopatológiai esetről, olvasd el: [link]

2015. júl. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Te voltal benne, valojaban csak Te tudhatod. De most ennek vege! Lepj tovabb es ne ezen a nyamvadt 4 even keseregj. Negy ev alatt lelehet erettsegizni ... Te is tanulj ebbol a 4 evbol.
2015. júl. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Kérdező Te ugye mazochista vagy?
2015. júl. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
Egy normális egészséges ember egy ilyen 4 éves kapcsolat után újra akar regenerálódni. Egy egészséges embert úgy meggyötör egy ilyen típusú párkapcsolat, hogy vissza akarja integrálni magát a társadalomba, mivel gondolom amilyen megváltó típus vagy, mindent feladtál a párodért, mert érzelmileg függtél tőle (avagy "szeretted"). Az már biztos, hogy neked ez okozza az élvezeti forrást. De valóban ilyen unalmas lenne az életed, hogy erre fordítsd? Téged kicsit se zavar, hogy a másik fél szánalmasnak gondolna, mert nem tudja átélni a jelentőségét a "szeretetednek"? Mi van ha ő nem akar változni? (Amúgy se tudna, mert tudod az érzelmeket nem lehet megtanulni, csak leplezni) Lépj öntudatra! Ez teszi az gondolkodó lényt gondolkodóvá... Ha meg megrögzötten "vissza akarod hódítani" akkor viseld el, hogy a lelked megsebesül.
2015. aug. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!