Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha úgysem tetszem soha senkine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgysem tetszem soha senkinek, mindegy ha elhanyagolom magam? F

Figyelt kérdés
2015. júl. 13. 21:34
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Nem kell, semmit sem kell. Ha akarsz, akkor már holnap véget vethetsz az életednek, de az is a te döntésed, és az is, hogy egy boldog életet élj egy nővel együtt.


Az élet választásokból áll. Döntesz, úgy, hogy egyedül, szerelem nélkül élsz és vegetálsz. Vagy mindent bevetsz, hogy boldog életed legyen!

A döntés csak rajtad múlik. :)

2015. júl. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Értsd már meg, hogy mindent bevetettem.
2015. júl. 13. 21:53
 13/29 anonim ***** válasza:

Ha se a csajozáshoz se a munkádhoz se a saját boldogságodhoz nem kell, végül is... Azért a napi fürdés fogmosás legyen meg, mert hidd el többe kerül az emiatt kialakult betegségek kezelése mint ez. Hajat is kéne mosni azért hetente 1-2x. Dezodort is használj, mert ha nem, senki nem fog szóbaállni veled.


Hajvágás érdekes kérdés, biztos hogy kényelmesebb neked a hosszú haj? Melegít és macerásabb mosni. De ha téged nem zavar, engem sem.


Az nem fog érdekelni a te felfogásod mellett senkit ha nem borotválkozol 2naponta és ha nem mosol hajat csak hetente. Ha nem veszel új ruhákat, az is max téged zavar.


A parfüm tényleg felesleges.


Csak számolj vele, hogyha a "nem divatos" helyett már átmész a teljesen elhanyagolt kategóriába akkor nem csak a csajoknak nem fogsz kelleni de senki nem fog szóbaállni veled és ki fognak beszélni a hátad mögött. Ha ez egyéb okok miatt eddig is így volt és nem akarsz/tudsz rajta változtatni, akkor marha mindegy.


23L

2015. júl. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Vagy már legalább kb. 60 éves, hogy megérje feladni a próbálkozást?

Ha nem, akkor ne sajnáltasd magad kérlek!

Elgondolkodtál-e azon, hogy miért nem sikerül, hogy miért kapsz visszautasítást?

2015. júl. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
13as de miért nem kellek a csajoknak?
2015. júl. 13. 21:58
 16/29 anonim ***** válasza:

Jesszus, ezt komolyan, egy vadidegentől kérdezed, aki nem is ismer téged???

Látom itt komoly problémák vannak!

Komolyan, ennyi észt egy felnőttben, bocsi, de ez siralmas!


Nézz magadba, és gondolkozz el azon, hogy miért nem sikerül! Ezt rajtad kívül senki más nem tudhatja!!!

2015. júl. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Hidd el aterzem a helyzeted. Csak en no vagyok. Egy idoben elhanyagoltam magam, aztan pedig egyszercsak gondoltam egyet hogy ez igy nem jo. Hanem igenis csinos leszek, apolt, es jol fogom magam erezni. Es nem sokra ra lett parom pedig elotte evekig nem volt senkim. Most is szoktak lenni rossz napjaim de igyekszem mindig pozitiv maradni.
2015. júl. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Ez valami általános ok lehet, amit csak egy nő tudhat.
2015. júl. 13. 22:02
 19/29 anonim ***** válasza:

Persze, hárítsd át a felelősséget a nőkre, ne hogy véletlenül is elgondolkozz a dolgokon, áá.. még megárt neked az elmélkedés a saját múltadról, hogy javítani tudj rajtuk.


Tudod, a felnőttlét ott kezdődik, mikor a tetteidért vállalod a felelősséget és nem a másikra mutogatsz!

2015. júl. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Szerintem csúnya vagyok. Más oka nem lehet.
2015. júl. 13. 22:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!