Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nagyon zavarna titeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nagyon zavarna titeket, ha a párotok nem venné le a melltartót szex közben?

Figyelt kérdés

Két okból is. Az egyik, hogy nagyon kicsi a melle é szégyelli, a másik hogy nagyon érzékeny (rossz értelemben) a mellbimbója, nem bírja ha ott simogatják.

Elhagynátok emiatt?



2015. júl. 17. 18:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
nem kell levennie, levenném én róla :D
2015. júl. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
96%
Igen, nagyon zavarna. Talán a legkiábrándítóbb dolog, amit el tudok képzelni szex közben. Ennyi erővel én meg csak kidugom a sliccen és hajrá.
2015. júl. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Engem nagyon zavarna, ilyen feltételekkel össze sem jöttünk volna!

Milyen dolog az, hogy két egymást szerető(?) ember nem mer egymás előtt levetkőzni? Micsoda idióta álszemérmesség?

2015. júl. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Ez a baj. Ezért képes lennél elhagyni valakit akit állitólag szeretsz?
2015. júl. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Ha ő szeret, akkor hogy szeret, ha nem képes egy rongytól megszabadulni?

Gondolod, hogy egy életen át lehet tisztességes kapcsolatot fenntartani egy ilyen ál-erkölcsös libával?

Orvosra, nem pasira van szüksége egy ilyen spinének!

2015. júl. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Azt magyarázzátok meg, ez miért álerkölcsösség?

Az hogy valaki szégyelli a testést, mert nem elégedett vele, hol "erkölcsösség"?

Még ha az lenne a helyzet, hogy valaki mondjuk az esküvőig várni "akar" a szexszel, de azért srggbe engedi...na az álerkölcsösség, de ez?!!

Tisztában vagytok a szavak jelentésével??


Egyébként aki azt írta, hogy össze sem jönne ilyen lánnyal, annak csak annyit, hogy te előbb szexelsz mindenkivel, csak aztán jöttök össze? Az gyönyörű, fiam...

2015. júl. 18. 22:18
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon zavarna.


Én elsősorban bizalmi kérdésként élném meg. Nem bízik bennem, hogy tetszik nekem, nem hiszi el, hogy azért vagyok vele, mert szépnek találom. Másrészt, nem bízik bennem, hogy ha megkér, hogy mondjuk ezt vagy azt ne csinálja vele az ágyban, akkor figyelek, és vigyázok rá, és nem csinálok olyat, amit nem szeret.



Amúgy meg zavarna, mert ez komoly önértékelési problémára, és nem túl egészséges személyiségre vall, és egy felnőtt embernél már nem árt ha el tudja fogadni magát, és nem viselkedik úgy, mint egy 14 éves.


(ha ilyen 14-16 éves lennél netán, akkor egyrészt ne a felnőtt kapcsolatok rovatban tedd fel a kérdésed, másrészt kinövöd remélhetőleg, mire tényleg oda jutsz)

2015. júl. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok már tini...
2015. júl. 18. 22:43
 19/22 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy már tini, akkor elsősorban az egészséges énképen kellene dolgoznod, hogy el tudd magad fogadni.


A férfiak nem egyformák, van akinél egy A kosaras melltartó kizáró ok, másoknak semleges, megint másoknak meg akár kifejezetten tetszhet (pl én sem szeretem a nagyot).


Tehát nem rejtegetni kellene magad, hanem azt mondani "here i'am", ez vagyok én, szép vagyok, nőies vagyok, és ha nem ilyen típusú nőt keresel, mert C kosár alatt nem tetszik, akkor nincs gond, nem egymást keressük.


Azzal, hogy takargatod nem növeszted meg, aki a nagy mellekre bukik, az ugyanúgy ott fog hagyni, akinek pedig tetszel, az furán fogja magát érezni, ahogy írtam ez bizalmi kérdés, és ezzel azt mutatod, hogy nem bízol benne, nem hiszel neki.

2015. júl. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Zavarna.


Tudod, a szex a legközelebbi, legintimebb dolog, amit két ember tesz egymással, és ha egy jóval távolabbi területen ilyen bizalmi probléma van, akkor az a szexre is kihat.

2015. júl. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!