Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet valami?

Figyelt kérdés

Interneten pár napja beszélgetünk egy fiúval,képen még nem láttuk egymást. Jól elszoktunk beszélgetni,néha megsértődők de aztán írunk tovább. Már akart is találkozni,de egyenlőre még nem mentem bele. Ő írt rám előszőr pár napig,majd én,amikor én írtam előszőr akkor átlagban hamar is válaszolt.

Mit gondoltok ez alapján?


2015. júl. 20. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez alapján azt gondolom,hogy személyesen is meg kéne ismerned,mert a net világa becsaphat.Mindebből még abszolút semmit sem lehet leszűrni.
2015. júl. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
azt gondolom, hogy ha képet cseréltek, lehet elmegy a kedved az élettől is :)
2015. júl. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!