Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan emberek akik 20 felett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan emberek akik 20 felett vesztették el a szüzességüket! Nem bántátok meg később, hogy eddig vártatok?

Figyelt kérdés
2015. júl. 21. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
4%
Talán azért vesztették el későn, mert nem volt rá lehetőségük korábban, nem mindenki játssza az elérhetetlen szüzet.
2015. júl. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bánni, vagy nem bánni, ez itt a kérdés.


Tudod, nem feltétlen rajtuk múlt ám.

2015. júl. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem mindig saját döntés.
2015. júl. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
A lényeget az előttem lévő három válaszoló egytől egyig leírta. Korántsem van mindenkinek lehetősége akkor elveszíteni amikor szeretné. De jó is lenne ha csak ezen múlna. Én 24 éves vagyok, nem jött össze, elegem lett, hagytam az egészet a kárba, így egy kiskaput kellett választanom. Mindenki tudja miről van szó. A kórság a sok felesleges kudarccal véget érő próbálkozásba.
2015. júl. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

22 évesen vesztettem el.Nem akartam en addig várni, igy alakult.Igazabol azzal a sraccal se jártam, akivel elvesztettem.Nem volt jo, igaz rossz se.Igy visszagondolva, azthiszem szegyelltem, hogy meg szuz vagyok.

Inkább azt bánom, hogy igy vesztettem el, ahogy.De mstmár mndegy.

2015. júl. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt bánom, hogy nem tanultam míg lehetett, nem mentem külföldre míg lehetett és nem dolgoztam suli mellett míg lehetett. + nem kockáztattam és kihagytam rengeteg üzleti lehetőséget...


azt, hogy még nem dugtam egyáltalán nem bánom.


26F

2015. júl. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
22 éves voltam, nem bántam meg, így volt tökéletes.
2015. júl. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!