Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes pasik miért nem bírják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes pasik miért nem bírják fölfogni, hogy azért mert melegünk van, még nem jelenti rögtön azt, hogy r! bancok vagyunk?

Figyelt kérdés
Legalább ebben a kánikulában lehetnének megértőbbek, amiért a lehetőségekhez képest minél lengébben öltözünk. Persze a melltartó és fenék villantásra és erős sminkre én sem látok mentséget.. de egyesek képtelenek különbséget tenni ízléses tapadós miniruha/miniszoknya, és ízléstelen fenékvillantó szoknyának csak túlzással nevezhető textilcsík között.
2015. júl. 24. 01:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Hajnali 1kor miért mászkálnak a nők lenge öltözetben? Xd ebben a szép időben már nem a meleg az oka, te kis naiv xd majd ha nagy leszel megérted te is, azok a lánykák a szórakozóhely vécéjében szptak még 15percel azelőtt
2015. júl. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Egyrészt nem vagyok Pesti, másrészt nem fogtunk össze, de a csaj is jól odaszólt nekik, meg ha láttátok volna annak a két ajtós kopasz szekrénynek a mogorva tekintetét, meg a kissé alacsony Jean-Claude hasonmást ti sem vártátok volna meg, hogy a csaj mellé álljanak, vagy csak szimplán elhajtsanak.
2015. júl. 24. 02:31
 13/20 anonim ***** válasza:
Ezentúl félmeztelenül fogok járni a boltba és a szőrös hasammal fogom riogatni a népet. Remélem tolerálják majd, hiszen meleg van.
2015. júl. 24. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Attól h a szekusnak kotelessége a ribiket is megvédeni attól még ribik
2015. júl. 24. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Jó, vannak akik buliból lődörögnek ilyenkor haza, de szerintem a csaj munkából igyekezhetett hazafelé. Rövid szoknyát viselt teljesen konzervatív, nyakig begombolt blúzzal. Én fenékvonal alatt három ujjnyival érő rövidnadrágot viselek, vékony, könyékig érő ujjú, egy számmal nagyobb, betűrt blúzzal, karkötővel, mégis jópáran megbámultak. Ja és fél egy után mikor elindultam, még meg lehetett főni.
2015. júl. 24. 02:43
 16/20 A kérdező kommentje:
És igaz, hogy most 21 fok van, de nemrég jöttem haza a hegyekből, ahol 15 fokban rövidujjúban ültünk ki esténként cigizni..
2015. júl. 24. 02:47
 17/20 A kérdező kommentje:
Jó, azért nen has mutogatásról van szó, a csajok sem bikini felsőben voltak, akikről beszélek. Épp ezért hoztam föl, hogy egyesek képtelenek különbséget tenni.. Egyébként buszra, boltba nem engednek topless bemenni, de utcán pl. főleg nappal nem nagyon szólnak érte, ha egy pasi szabadon hagyja a felső testét a mostani hőségben.
2015. júl. 24. 02:58
 18/20 A kérdező kommentje:
De lehetnél pl. egy vékony kigombolt ingben, amit begombolsz, mikor bemész valahová, ha szabad javasolnom. :)
2015. júl. 24. 03:01
 19/20 anonim ***** válasza:

"Részben azért, mert egy másik csajt aki lengén, de teljesen ízlésesen volt öltözve elkezdtek füttyögni meg oltogatni.."


Nekem időnként akkor is füttyögnek meg beszólnak ezt-azt, (nem csak kőművesek, ácsok és az építőipar egyéb képviselő, akik körében ez foglalkozási ártalom), ha egy farmernadrágban és egy nem tapadós felsőben bringázom a városban fényes nappal, pedig nem az a nehézbombázó típus vagyok, aki így felöltözve komoly közlekedésbiztonsági kockázatot jelentene azzal, hogy magára vonja a férfi tekinteteket, mégsem azt a következtetést vonom le ebből a viselkedésből, hogy ilyenkor rib@.ncnak néznek.


Ehhez képest egy péntek éjjeli buliból már nem szomjasan, de alkalmi hölgy társaság nélkül távozó férfiaktól reálisan nézve mire lehet számítani, ha megpillantanak pár formás nő lábat miniszoknyában vagy rövid naciban?


Mielőtt netalán félreértenél, egyáltalán nem úgy értem, hogy oké ez a viselkedés, csak arra akarok kilyukadni, hogy szerintem nem feltétlenül kéne egyből azt a következtetést levonni belőle, hogy ribizliknek néztek benneteket.


"egyesek képtelenek különbséget tenni ízléses tapadós miniruha/miniszoknya, és ízléstelen fenékvillantó szoknyának csak túlzással nevezhető textilcsík között"


Ha megpróbálok férfi fejjel gondolkozni - mivel más, a témában jelentőséggel bíró F betűs testrészem nincsen, csak lízingelt - szerintem ők olyankor jó eséllyel nem azt a plusz-mínusz 10 centis textilcsíkot látják, hanem valami egész mást, és annak szól a füttyögés.


Nem tudom, hogy tudod-e esetleg hasznosítani (bármely idegen nyelvre adaptálva), de nekem az a trükk vált be az olyan váratlan helyzetekre, amikor olyanok és olyan hangnemben szeretnének "ismerkedni" velem, akikkel én nem szeretnék, vagy olyat szólnak be, akkor ártatlan boci szemekkel elkezdem magyarázni spanyolul, hogy nagyon sajnálom, de nem értem, mert nem beszélek magyarul, és megkérdezem, hogy ők tudnak-e spanyolul.


Ilyenkor vicces is tud lenni, ha hirtelen átfordul a helyzet, és arcukból visszavéve megpróbálnak esetleg mentőötletként angolul kommunikálni némi pantomimozás kíséretében, de én ilyenkor szégyent hozok a spanyol oktatási rendszerre, mert "Sorry, I don't speak English", de azt is borzalmas spanyol akcentussal. :-)


Néha megfordult a fejemben, hogy utcai hittérítőkkel is elő lehetne adni, de velük szemben valahogy szenyóságnak érezném.

2015. júl. 24. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
8%
ezek szerint télen is melegetek van...
2015. júl. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!