Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkoztál már itt számodra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztál már itt számodra szimpatikus emberrel a válaszai alapján?

Figyelt kérdés
Beszélgettek vagy csak megfigyelőként kémleled a válaszait? :)

2015. júl. 24. 23:54
1 2 3
 21/25 Költőnő? ***** válasza:
pár ember volt, aki szimpi volt, de szinte mkinek van vmi defektje.. Bitos h nekem is.
2015. júl. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. júl. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Volt már aki a feltett kérdésem miatt írt rám, mert hogy kíváncsi volt a helyzetemre.. Írtunk sokáig, felmentem utána Pestre és azóta már nem is beszélünk. :D

Most is beszélgetek valakivel, akivel nagyon egy hullámhosszon vagyunk.. annyira hasonlítunk, hogy az már ijesztő.

Nehéz itt olyan embert találni, de nem lehetetlen. :)

2015. júl. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 opened paradise ***** válasza:
Én az arcoskodókat bírom,de van olyan aki írt és ott ismertem és úgy lett szimpatikus.
2015. júl. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Persze, több ember is van, akit a kommentjei alapján értelmesnek, érdekesnek tartok, de őszintén szólva nem szoktam emiatt ráírni senkire.

Ha valaki rám ír privátban és szimpatikus, akkor persze beszélgetek vele, ilyenre volt már példa, nem is egy.

2015. júl. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!