Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiutottem a baratnom exet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiutottem a baratnom exet. Mit kaphatok erte ha feljelent?

Figyelt kérdés
Nagyon feltekeny voltam ra es ugy tudtam hogy lefekudtek, ezert bevertem neki egyet es o kidolt, ko-val. Akkor a szaja verzett mert elharapta es gondolom a szeme alatt feldagadt kicsit illetve egy enyhe agyrazkodast kaphatott szerintem. Nem utottem tul nagyot, de uzom a kuzdosportokat,pontosan utok. 18 eves vagyok. Mit varhatok? Eddig semmi rendorsegi ugyem nem volt.
2015. júl. 25. 21:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nem a fiú hibája hanem a barátnődé.


Őt kellett volna elhagynod nem pedig a fiút bántanod.


Ha eddig nem volt semmi ügyed akkor nem igazán van mitől félned, főleg ha el se ment látleletet vetetni amivel megtehetné a feljelentést.

2015. júl. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
ez nettó garázdaság és még hozzá jöhet a súlyos testi sértés kísérlete... mert ugye ha valaki fejre üt méghozzá ököllel ott tök reálisan okozhatna 8 napon túl gyógyulót(orr, fogak)avagy a szerencsén múlik hogy mégse lett gigszer de a kísérlet ettől még megáll
2015. júl. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

De most miért a kérdezőt bántjátok? És miért lenne mindig minden kamu.

Ez garázdaság. Mondok neked egy példát ami az exemmel történt és a te eseted ehhez képest semmi.

Sétáltunk békésen mikor megláttuk az ismerőseinket hogy kibékültek és újra összejöttek.(a párom kavart a csajról mindenfélét,nekem is úgy adta elő hogy úgy volt.). Szóval mi köszöntünk nekik normálisan erre a gyerek odajött hozzánk és behúzott egyet az exemnek. Nagyon Megijedtem. Láttam vérzik,azt hittem az orra. Addig a pillanatig amíg meg nem szólalt hogy a "fogam". A gyerek az első két fogát kiverte. Utána nagy nehezen adtak pár zsepit mi meg hazavittük anyukámmal és hívtuk a mentőket. Jött a rendőrség is. És ha ez nem lett volna elég még az ínyéből is kiszakadt egy pici darab. A srác azóta is szabadon mászkál. Elég volt annyit mondani hogy elindultunk feléjük és azt hitte exem ütni akar és reflexből megütötte őt. Nem fogsz sittre kerülni se semmi. Ne aggódj!

2015. júl. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!