Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy, hogy elgondolkozhatnának a nők ezeken a válaszokon?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..


10/9 férfi igényli a lelkizést és a törődést, de nem kapják meg.


Nem provokáláskép de tényleg gáz, hogy mindig azt hallani szemét férfiak, érzéketlenek stb, erre tessék.


2015. aug. 2. 18:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%
Rohadtul nem igénylik. Csak az itteni szerencsétlen szüzikék, akik így próbálnak egy nő közelébe férkőzni.
2015. aug. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
De nem fognak:D
2015. aug. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%

Értem már, hogy miért mondta az a kevés exem is akkor, hogy tőlem többet kaptak, mint megszokták másoktól...

Én úgy vagyok vele minden lénynek vannak érzései, természetesen az állatoknak is. Szóval az a pasi, aki ezt letagadja, nem mond igazat. Így nyilván ők is igénylik, hogy kibeszéljék magukból azt, ami bántja őket. A törődést meg ki nem igényli? Olyan nincs..

2015. aug. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
42%

A nők azt is állítják, hogy ő nekik a belső érték mennyit számít egy férfiben, aztán mégis a jó külsejű arrogáns, goromba, bunkók mellett kötnek ki.


Ha próbálsz érzelgős lenni egy nő mellett, illetve kimutatod, hogy vannak érzelmeid, azonnal megcsalnak vagy szakítanak az emberrel.

2015. aug. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Csak én érzem úgy, hogy ha fele annyi energiát fordítanál a párkeresésre mint a nők ócsárolására már rég boldog párkapcsolatod lenne?
2015. aug. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
39%
Én a barátaimmal szoktam "lelkizni", egy barátság erről is szól. Nagy baj, ha valakinek még barátai sincsenek, és egy párkapcsolattól várja ezt.
2015. aug. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%

bocs, de ehhez mi a bánat közünk van? :D


a barátaimmal, haverjaimmal, (barátnőimmel), pasimmal én is szoktam lelkizni. de most minden pasihoz oda kéne mennem az utcán, hogy mi nyomja a lelkét? akit ismerek, azzal nem gond. az meg nem az én hibám hogy nekik nincsenek ilyen ismerőseik/barátaik/barátnőjük...

2015. aug. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%

Bocs, de a gyakori pasiközönségének válaszai nem mérvadók.

Nem azt mondom, h a férfiak nem igénylik a törődést, csak azt, h az ide írogató hímneműek között nem nagyon akad férfi.

2015. aug. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
44%
Általánosítás általánosítás hátán. Vannak olyan férfiak, akik igénylik, vannak, akik nem. Vannak olyan nők, akik ezt egyértelműnek veszik, és törődnek, lelkiznek a párjukkal, vannak, akik nem. Van, hogy nem találkoznak az igények, na bumm, keresni kell mást, ha olyan méreteket ölt az ez erre visszavezethető frusztráció. Vannak olyan nők, akiknek el kellene gondolkodniuk ezen, és el is fognak, vannak, akiknek szintén el kellene, de nem fognak. Provokatív kérdés már megint így estére, csak a szokásos.
2015. aug. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
Azok a párok, akik nem lelkiznek, azok mit szoktak csinálni, most őszintén? Kimerül abban a kapcsolatuk, hogy hétköznapi témákról beszélgetnek és szexelnek? Én a barátaimtól is elvárom, hogy komoly és személyes témákról is beszéljünk, a páromnál ez hatványozottan igaz. Vagy csak velem van a gond, hogy számomra a megismerkedés nem abban merül ki, hogy tudom a férfi kedvenc színét, hanem ismerem a világnézetét és valamennyi mértékben beavat a múltjába? Nálam a bizalom csak ilyen témák feszegetése után alakul ki.
2015. aug. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!