Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy, hogy elgondolkozhatnának a nők ezeken a válaszokon?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..


10/9 férfi igényli a lelkizést és a törődést, de nem kapják meg.


Nem provokáláskép de tényleg gáz, hogy mindig azt hallani szemét férfiak, érzéketlenek stb, erre tessék.


2015. aug. 2. 18:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én túl sok nyavalygó emberrel vagyok körülvéve családon belül, ez lehúz, munkahelyen is vannak ilyenek, de ott már kifejlesztettem a szelektív hallást, és nem figyelek oda az ilyen megnyilvánulásokra, nem szeretek túl sokat ilyen dolgokkal foglalkozni, ha van valami lelkizős dolog, akkor a megoldáskeresésre fókuszálok és nem húzom az időt fölösleges panaszkodással. A barátaim is így ismernek, és még soha nem volt belőle problémám. Azzal foglalkozom szívesen, ami előre visz, arra koncentrálok. Ha tanácsot kérnek tőlem, akkor is így igyekszem viszonyulni hozzá. Ha valaki arra számít, hogy hallgassam meg a problémáját, amit ezerszer is kibeszél magából, és nem akar semmi többet, csak hogy lelki szemetes legyek, én meghallgatom, de ha rendszeresen ezt csinálja, egy idő után azt fogja észrevenni, hogy nem figyelek oda.
2015. aug. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
36%

Nem akarnak elgondolkozni rajtuk, mert nekik a mostani az sokkal kényelmesebb álláspont, és nekik ugye csak igazuk lehet így. Egyszerűbb köpkölődni, trollkodni, mint a kedves első válaszadó is tette (és meg is kapta a mínuszt érte).


18:56,eddig biztos az ujjacskáival malmozott, nemigaz?

19:21, hát hogyne, majd te meghatározod, mi a mérvadó és mi nem, mert a passzát is úgy fújdogál ahogy neked jólesik... :DDDDD

2015. aug. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

És ezzel mégis mire akarsz célozni? Újabb általánosítás, itt más sem lehet kb olvasni..

Van olyan férfi, aki igényli a lelkizést (én is tudok ilyet), van aki nem (ilyet is ismerek). Van olyan nő, akinek ez egy alap dolog, és van olyan akinek nem.

Miért kell ebből is a nőket kihozni hibásnak?

Számomra ez hozzátartozik a párkapcsolathoz, és sok más nőnek is, nem annyiból áll a párkapcsolat, hogy elmentek ide-oda, mozi, étterem stb + szexeltek..

2015. aug. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
36%

Sajna nem fognak Kérdező...szerintük pont így a jó. Ők maguk a megtestesült tökéletesség, a rohadszemét sexmániás férfiak meg dögöljenek...


Azt tudnám, ha ennyire nyűgnek vagyunk a nyakukon, mi a francért keresnek párkapcsolatot a nők? Hisz undorító megcsalós sexmániásak vagyunk, fuj, golyó általi kötél az ilyeneknek! Ha ennyire utálnak minket, miért nem vesznek egy rakat macskát oszt öregednek meg nagy boldogságban Cirmivel meg Nyávival?

Jaaaaaa, hogy az egzisztencia, meg a pénzük az azért kell...

És még mi, férfiak vagyunk undorítónak kikiáltva. Szánalomtenger.

A #8 válaszadó meg helyből kapta is a mínuszt. Ő max. ennyire mérvadó.

2018. jan. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsó válaszadóval, zöld kezet kapott!!!!

Kérdező, úgyse fognak rajtuk elgondolkozni itt a nagy egyenjogúsdiban...

Úgy gondolják, ez azt jelenti, hogy akkor nekik már mindent lehet, a férfiak meg csak kussoljanak.

És ezek után fel vannak háborodva hogy ennyi "nőgyűlölő" van.


"Rohadtul nem igénylik. Csak az itteni szerencsétlen szüzikék, akik így próbálnak egy nő közelébe férkőzni."


Jó nagy baromságot írtál. Kaptál is rá egy szép nagy mínuszt.


"Csak én érzem úgy, hogy ha fele annyi energiát fordítanál a párkeresésre mint a nők ócsárolására már rég boldog párkapcsolatod lenne?"


SZVSZ azzal kezdte, nem viccből írta ki a kérdést.


"Én a barátaimmal szoktam "lelkizni", egy barátság erről is szól. Nagy baj, ha valakinek még barátai sincsenek, és egy párkapcsolattól várja ezt."


Ez oké, de akkor te se háborodj fel, ha egy szar napod után a pasid elhajt a francba, mondván, ő nem a pszichológusod...te leszel a legjobban felháborodva.

Te is kaptad a mínuszt.


"Bocs, de a gyakori pasiközönségének válaszai nem mérvadók.

Nem azt mondom, h a férfiak nem igénylik a törődést, csak azt, h az ide írogató hímneműek között nem nagyon akad férfi."


Kevés vagy te ahhoz, hogy megszabd, mi reprezentatív és mi nem.

A te ostoba férfigyűlöleted sajnos a legkevésbé sem az.

Megmérettettél és gyengének találtattál. Kaptad helyből a mínuszt is.

2018. szept. 2. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is bőven van min elgondolkozniuk, mert nagyon elszaladt velük a nyihaha

Mostanság nagyon durván sokat képzelnek magukról, meg lehet figyelni itt is milyen tömény férfigyűlölő hisztit lenyomtak

Nincs igazuk, egyiknek se, de a világért se ismernék be, még saját maguknak se mert az ugye derogál


#1 aranypofám, a férfi is ugyanúgy igényli a törődést, az a baja hogy nem kapja meg

És nem a "szerencsétlen szüzikék" jelentik a problémát hanem ti ostoba trollok


#2 nem muszáj, de akkor viszont megérdemlik a savazást amit kapnak


#5 eddig vélhetően mást se csinált csak nők után koslatott és szerzett jó sok negatív tapasztalatot, úgyhogy kispajtás, az ócsárolásnak bőségesen helye van


#8 nem mérvadó, aha...aki nem bólogat a sületlenségeidre, az számodra nem mérvadó

Aki nincs velünk, az ellenünk ugye...


[link]


Szerintem meg a te ostoba lózungod nem mérvadó

Meg hogy te kit tartasz férfinek...pofám leszakad...a járdán azért elférsz a saját arcodtól, idióta!?


#9 nem provokatív kérdés, ti érzitek provokációnak mert igaza van a kérdezőnek, és hát ezt nehezen viselitek ugye...


#13 azért általánosított, mert ez egy általános jelenség!

Ha azt hallod hogy "cigány", neked se Mága Zolika jut eszedbe, igaz?


Ezeknek a trolloknak én is nyomtam mínuszt

2019. okt. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

el kellene gondolkozniuk, de ugyse fognak, kerdezo

tudod, a nok ideologiai alapon vannak rakattanva arra, hogy ok mind artatlan baranykak, es a szemet ferfiak tehetnek mindenrol, es a kerdesben a valaszok csak tovabb novelnek a kognitiv disszonanciajukat

szoval csodat ne varjunk, kutyabol nem lesz szalona...


az ilyen nyomorekokkal pedig, mint az 1. meg a 8. valaszolo, nem kell foglalkozni: ezek szerencsetlen lelkibeteg hulyek akiknel celba talaltak a valaszok es a nagy pofajukkal probaljak leplezni az erintettseguket, mintegy tapaszt helyezve a frissen felszakitott sajgo sebeikre...

egyedul a szuleiket sajnalom hogy nem sikerult osszetoccsenteniuk kozossegi eletre alkalmas peldanyokat

2021. jan. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!