Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Kíváncsi lennék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Kíváncsi lennék a véleményetekre! Szerintetek? (folytatás lent)

Figyelt kérdés

Mostanában egyre több helyen hallom, olvasom (többek közt itt is), hogy a párkapcsolatban a legfontosabb dolog a szex, és ha nem működik, dobják a másik felet (nők és férfiak is egyaránt ezen az állásponton vannak). Szerintem ez nem így van. Úgy gondolom egy kapcsolatban messze nem a legfontosabb a szex, hanem inkább a mély, igazi szeretet, szerelem, odaadás, törődés, hűség. Persze a szex is fontos, de úgy gondolom az inkább egymellékesebb dolog, akkor jó, ha mindkét fél élvezi, de nem e körül kéne forognia egy párkapcsolatnak. El sem tudom képzelni, hogy kidobjam a párom, csak azért mert mondjuk elfárad a munkájában, és nem kívánja annyiszor, vagy alapból ő egy olyan típus lenne, hogy nincs rá akkora igénye, mint nekem, esetleg egy betegség miatt nem megy, stb... És az még véletlenül se jutna eszembe, hogy megcsaljam. Ezektől függetlenül ugyanúgy szeretném és tisztelném, és fel sem merülne bennem, hogy jajj milyen gáz a fószer, stb.

Ezt csak én gondolom így? Kezdem úgy érezni, hogy rajtam kívül egyetlen ember sem gondolkozik így. Mit szólnátok, ha összejönnétek egy olyan gondolkodású lánnyal (ezen a téren) mint én? Mi a véleményetek az álláspontomról? Fordított helyzetben, ha a barátnőtök nem kívánná annyiszor, kidobnátok/megcsalnátok?

18/L


2010. márc. 8. 05:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

18:41


Neked van egyáltalán fogalmad azokról a dolgokról, amiket itt összehordassz? 14-18 éves korban a test tulajdonképpen autómatikusan gyártja azokat a hormonokat, amik a szerelmet okozzák. Így az emebr akkor is úgy gondolkodok mintha szerelems lenne, ha nicns is kibe.


Egyedül akkor érzem jogosnak amit mondassz, ha nagyjából ebben ak orban vagy. Mert akkor szerintem mindenki így gondolkodik. Mégha tanulta is középiskolában, hogy hogy működik az ember...

2010. márc. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

elég szomorú,h te az iskolai tanulmányaidon keresztül ismered meg magadat!!!xD

én olyan ember vagyok aki,valóban ismeri magát.nem az vagyok akinek írtál,csak elolvastam a kommentedet,é ledobta az agyam az ékszíjat.


a kérdezőnek a válaszom pedig:a szex számomra az a dolog,h a szeretetemet,szerelmemet éreztetem a párommal.egyértelmű,h nagyon fontos dolog.de amíg csak hallomásból van tapasztalatod addig ne járjon a szád.simán rámehet 1 kapcsolat.

23/ff

2010. márc. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Különbséget kell tennünk aközött, hogy időszakos a probléma, szóval egy ideig fennáll, de aztán vége lesz, vagy pedig folyamatos.

Mert az első hozzászólóhoz hasonlóan én is úgy gondolom, hogy ha eltérő libidójú emberek akadnak össze, egy idő után nagy lesz a feszültség ebből. Szeretheted akármennyire a másikat, de ha valamilyen téren elégedetlen vagy, azon a szerelem nem segít...

Viszont ha egy ideig nem lehet szexuális kapcsolatot folytatni (mondjuk betegség miatt), vagy nehezebb időszakon mész keresztül, és nem kívánod, azt ki lehet bírni. Főleg, ha szereted a másikat.

Viszont itt két különböző dologról beszélünk. Más az, ha a szexre épül a kapcsolat, meg más, ha a szex miatt megy tönkre...

Én a párommal nem szakítanék a szex miatt, mert jól megértjük egymást, hasonló vágyaink és elképzeléseink vannak, és neki is több minden fontosabb, mint a szex. Én is személy szerint többre értékelem, ha csak odabújik hozzám és megpuszilgat, mint ha rám mászik éjjel.

Viszont ha olyan lép fel, amit az első válaszoló írt, az tényleg egy idő után tönkreteheti a kapcsolatot. És lehet, nem fogják kimondani, hogy a szex miatt romlott meg, mert találnak ezernyi más okot, de a fő ok ott lesz.


Nem a legfontosabb a szex. És vannak a szexualitásnak is olyan részei, amik nem érnek meg egy szakítást.

De egy szakításhoz általában több minden vezet, és az egyik ok lehet a szexuális egyet nem értés is, vagy hogy fogalmazzak...

Viszont én annak vagyok a híve, hogy az ilyeneket meg kell beszélni, és amin lehet, változtatni kell.

23L

2010. márc. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
53%

18:44! Az első oldalról

Ha egy lánynak akármilyen jó mellei vannak és jó feneke, csinos arca, de mivel semmit nem érzek iránta inkább magam oltanám ki minthogy lefeküdjek valakivel csak a testéért, és pont én lennék állandóan szerelmes, én valóban tudom mi az, bár ne tudnám... és a test termeljen akármilyen hormonokat, semmilyen hormonok nem tudják előidézni azt az érzést, és a legtöbben csak össze vissza beszélnek amikor azt mondják hogy szerelmesek, na ők valóban nem tudják mi az.

2010. márc. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!