Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok, mi a tapasztala...

Mit gondoltok, mi a tapasztalatotok a Barnarízsből készült fehérjékről? Elvileg (ahogy olvastam) ezek nagyon jók, sok a fehérje tartalma és nem vált ki allergiás reakciókat sem.

Figyelt kérdés
Nem vagyok vegetáriánus,csak allergiás hajlamú!

2015. febr. 15. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Mire vagy allergiás?
2015. febr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elméletileg a tejes dolgokra, bár gyakorlatban nem igazán tapasztalom, de nem akarok kockáztatni. (van amikor nagyon durván kijön az allergia). Én most csak arra lennék kíváncsi h ezek a barnarízses cuccok jók-e .
2015. febr. 15. 15:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a marhafehérjével jobban járnál.
2015. febr. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A rizs nem tartalmazza az összes aminósavat, és növényi fehérjéből adódóan, a hasznosulása se a legjobb. Viszont van már marha fehérjénk, tojásfehérjénk és egyéb alternatívák.
2015. febr. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

--gömb--


Tartalmazza az összes aminosavat, csak nem olyan jó arányban.

Nekem tapasztalatom nincs konkrétan erről, de azt tudom, hogy a növényi fehérjeforrások is ki tudják elégíteni a szervezet igényeit.


Szerintem egy próbát megér. De lehet tojással, vagy sárgaborsóval próbálkozni szintén. Annak lényegesen jobb az aminoprofilja.

2015. febr. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit utánaolvasva, tényleg tartalmazza, csak egyes aminosavakból kevesebbet, ezért borsófehérjével szokták felütni, hogy teljes legyen.
2015. febr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!