Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha mások szépnek tartanak, én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mások szépnek tartanak, én miért nem látom?

Figyelt kérdés

Nyertem már szépségversenyt, szólítottak meg az utcán, volt napi 500 feletti nézettségem társkeresőn, a környezetem is szép nőnek tart, én valahogy mégsem érzem.

Több nyelven beszélek, jól keresek, valahogy mégsem érzem, hogy most húde értékes nő vagyok, szépnek meg aztán tényleg nem látom magam.


Mi lehet a baj?


2015. aug. 10. 20:54
 1/5 Estienne ***** válasza:
Hogy indul el olyan szépségversenyen, aki nem hiszi magáról, hogy szép?
2015. aug. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem én neveztem be, egy iskolai akció keretén belül történt, és minden jelenlévő résztvevőnek számított. (gimazista bál)
2015. aug. 10. 20:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, ha ez igaz lenne, akkor nem itt a gyakorin toltened az idod. Az a baj, hogy rosszul hazudsz :)
2015. aug. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Estienne ***** válasza:
Akkor csak egyszerűen önbizalom hiányos vagy.
2015. aug. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az önbizalom nem kívülről jön, hanem belülről fakad.
2015. aug. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!