Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretethiány, önbizalomhiány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretethiány, önbizalomhiány vagy puszta ribncság?

Figyelt kérdés
Mindenképpen kell valaki aki törődik velem csókolgat stb.. Nem is lenne baj, csak az,hogy neten ismerkedek és már 4.fiú ügyem lesz egy hónap alatt. Utálom magam,mert bármire képes vagyok csak azért h valakinek egy kis ideig is fontos legyek. Én nem a pipákra megyek h ki volt meg és ki nem csak törödést szeretnék..
2014. aug. 9. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Vagy már 18?
2014. aug. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?Ahogy az első is kérdezte.És kihasználnád ezért azokat a fiúkat akik szeretnének tőled komolyabbat,jó út a ribiség felé.
2014. aug. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én tudom mit érzel :( én is ugyanígy vagyok
2014. aug. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem használom ki őket. Pont azért,mert semmibe vesznek keresem a következőt. Eddig egy komoly kapcsolatom volt majdnem egy éve. Lassan 18 leszek.
2014. aug. 9. 21:40
 5/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok,abban szenvedsz,mint az ittlévő emberek többsége.
2014. aug. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én fiú vagyok és majdhogynem ugyanezt élem át, de ez nálam nem az általad leírt jele, hanem mert sokat csalódtam és egyszerűen már elegem van az olyan lányokból akik csak teszik magukat előttem, de amikor nem figyelek rögtön félrelépnek, valahogy mindig az ilyeneket kaptam ki, nem tudom miért, legutolsó pár hete történt mikor elutaztam. Szóval lehet neked is ez a bajod lehet, vagy nem tudom. Tisztában vagyok vele, hogy másképp érez egy lány mint egy fiú, de gondoltam megosztom veled, hogy nagyjából én is ezen megyek keresztül de a sok csalódás miatt.
2014. aug. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én fiúként vagyok hasonlóképp, olyan jó érezni, hogy van lány, akivel összebújhatok, akivel egy kiadósat szeretkezhetek, csak ez éltet, a szeretet egy lánnyal, nem is maga csak a dugás a lényeg
2014. aug. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!