Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez probléma lehet? Barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez probléma lehet? Barátnőm ezzel játszik, és titkolja:

Figyelt kérdés

[link]


Folyton elkapcsolja amikor észreveszem.

Most vettem észre, mert elől hagyta a gépet és benne maradt az előzményekben. Egyébként amikor elkapcsolta szépen megkértem rá, hogy mesélje el mi volt az, és nem volt rá hajlandó.


Ahogy elnézem ez egy zárt körű közösségi oldal, valami vámpíros, meg is vannak a profiljai, de nem tudom a jelszót, így nem tudok belépni.


Most aggódjak, hogy ezt titkolja, vagy ne foglalkozzak vele? Egyrészt azért is zavar, mert ő tud kb minden hobbimról, stb, és a szememre is hányja néha. Ő meg titokban ki tudja kikkel (mert gondolom van ott fiú-lány) chatel?


2015. aug. 13. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Eleg betegnek tunik ez az oldal. Az viszont szerintem nagyobb gond, ha titkolozik ezzel kapcsolatban. Aggodni en semmikepp nem aggodnek, de a helyedben hatarozottan rakerdeznek, h vagy elmondja, mi ez es megbeszeli veled, vagy nincs ertelme igy kapcsolatnak, h nyiltan titkolozik...
2015. aug. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Már mondtam neki, igazából össze vagyunk költözve és az elköltözés nem olyan egyszerű, így nem nagyon tudom zsarolni ilyenekkel.


Egyszerűen csak nem értem.

2015. aug. 13. 14:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Te most komolyon hülyének nézel itt mindenkit,és az oldalt akarod reklámozni ??? Kb. 80 regisztrált tagja van,hagyjad már ...
2015. aug. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez szerepjáték, no para. Én is sokat játszottam ilyennel, nem szivesen mondtam el a barátomnak, aztán csak csak. :D (de igazából leszrta).
2015. aug. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ez egy 7 kötetes könyv virtuális adaptációja


a könyv maga nagyon jó én imádtam

tiniknek szól amúgy

sok szerelem érzelem szenvedély van benne és misztikum is

pont ami egy 13-25 éves csajnak kell


szal ne aggódj

2015. aug. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

P.C. Cast és Kristen Cast : Az éjszaka háza

keress rá így :-)

2015. aug. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Zoey Redbird válasza:

Nos válaszolva nyíltan a kérdezőnek és a válaszolóknak is!

Igen mint már megkapta a féltékenységet játszó ez egy könyvsorozatra épülő FRPG (fórum alapú szerepjátékos) oldal. Az első oldal 2010-ben nyitotta meg kapuit, miután összeomlott a rendszere felhúztuk egy ingyenes helyes ahol nem volt szükség külön domain tárhelyre (amiért jobb esetben fizetni kell) Rengeteg ilyen oldal létezik a világon. És szabadidőnek tökéletes eltöltés, főleg ha ki akarjuk zárni aki nem tartozik az életünkbe, vagy csak egy kicsit önmagunk szeretnénk lenni. Elárulom sok karakter "jellemvonása" az alkotótól függ, tehát kb olyan a karakter, mint maga a személy aki létrehozta. A reklámot már privátban megköszöntem, itt is megteszem, remélem hamar elül a szele ennek az ostoba dolognak, s szerepjátékos oldalunk ami 2011-től él és létezik a huforumon normálisan működhet tovább és sérelmeket nem fogunk majd kapni.

A könyvsorozat 9 kötettel jelen van itthon, már 4 kiegészítő könyv jelent meg és tudomásom szerint még 4 rész angolul, csak a Kelly kiadó úgy döntött nem folytatja a könyv lefordítását mert nem éri meg neki.

"Beteg oldal" Látom a válaszoló nem olvas könyveket. Neki is ajánlom hogy először a könyv, majd megérti az oldal alappilléreit.


Köszönöm a figyelmet.

Az Éjszaka Háza oldal adminisztrátora!

Shady

2015. aug. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!