Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le és utána...

Hogyan fogyjak le és utána hogyan tartsam meg a súlyom és az alakom?

Figyelt kérdés

175 centi vagyok és 53 kiló. Combra és fenékre hízok legelőször! Ide szedtem fel egy két plusz centit amit le kéne adnom :/ Tudom, hogy nincs helyi fogyás, de én nem értek hozzá, ezért megkérdezek mást, hogy mi a véleménye.

Több étkezési módszert is kigondoltam.

1. almaecet használata

2. minden hétfőn lébőjt, kedden gyümölcs nap szerdától meg mindent eszek egészen vasárnapig csak figyelek, hogy ne oylan sok édességet meg széndhidrátot és hat után semmi

3. heti két gyümölcsnap és hat után semmi

4. délig bármi, ebéd kisadag ami van ebédre, délután meg csak alma vagy zöldség natúrjoghurttal


melyik látjátok a legtöbb értelmét? vagy esetleg más ötlet?:)



2012. okt. 10. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha gyümölcsnapokkal meg délig bármivel akarsz eredményt, akkor semmi nem lesz belőle. Az almaecet és egyéb népi csodaszerek e szempontból szintén feleslegesek. Ártani nem ártanak, de nem sok vizet zavarnak a cél elérésében. A léböjt azt sem tudom micsoda és ez a szerdától-vasárnapig hülye vagyok, a többi napon meg nem gondolkozom, szintén baromság. Tudatos táplálkozással lehet elérni, amit te akarsz, de a munka büdös mindenkinek és nem vagytok képesek megérteni, hogy nektek kell tudni a szükséges információkat a sikerhez, nem elég ha mi itt leírunk egy látatlanban "személyre szabott" valamit. Az még inkább sz*rt sem ér, ha csak általános példát írunk, hogy ezt is meg azt is egyél, mert attól még nem fogod tudni, hogy mit miért, mikor és mennyit. Neked kell megtanulnod hogy is kell ezt csinálni. A gugli jó barátod.
2012. okt. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem értek hozzá...azért kérdeztem.
2012. okt. 11. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!