Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le és tartsam...

Hogyan fogyjak le és tartsam meg a súlyom? L/16

Figyelt kérdés
163cm vagyok és 57kg. hány kilónak kellene lennem ? van rajtam 1kis felesleg a combomon és a derekamon. az egyik ismerősöm mikor fogyózott lement a melle nekem szerencsére nagy a mellem és feszes nem akarom hogy lemenjen csak a combomról és a hasamról. hogyan csináljam ? és hogyan tartsam meg ? imádom az édességet arról nem szeretnék lemondani
2012. ápr. 12. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:

te akkora egy idióta vagy

1.Honnan tudjuk hány kilónak kéne lenned? persze mondhatjuk, hogy legyél 53 kg, de akkor még mindig lehetsz a megtestesült formátlanság és plöttyedség

2.NINCS HELYI FOGYÁS. Hogy lenne? Te nem szoktál látni hordóméretű felsőtesteket és pipaszár lábakat? Vagy sertéscombokat kilógott bordákkal? Mindennapos látványok.

Akkor a rendszeres maszturbáló férfiaknak a bal kezük testépítő szinten kéne hogy izmos legyen.:D

3.A mell tömény zsírszövet, amikor zsírből fogysz szerinted mi történik? A melled köré épül egy védőburok mert te azt mondtad?

4.Az édességről szeretnél lemondani, és úgy fogyni?:) Ez aranyos. Tudod, 2 kocka csoki rögtön 80 kalória:D Akár megehetsz egy táblával is, ami 540, de akkor azt a maradék 7-800 kalóriát akkor hogy húzod ki hogy meglegyen a 120 gramm fehérje?:)

5.A helyesírásod..XD

2012. ápr. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mást oltogassál !! mi a bajod a helyesírásommal helyesen van írva te nyomorék!!
2012. ápr. 12. 16:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Örülj inkább hogy segítettem és legalább művelődtél egy kicsit:D
2012. ápr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a helyesírásával tényleg nincs baj -.-"" o.O" vagy az a baj, hogy a :- hogy előtt nem tett vesszőt?? mert ez igazán piti dolog....
2012. ápr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
amúgy lehet, hogy nem a helyesírására, hanem a fogalmazásmódjára gondoltál nem??
2012. ápr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
uhh hát télleg sokat segítettél köszönöm szépen -.-"
2012. ápr. 12. 17:56
 7/7 anonim ***** válasza:
TÉLLEG sokat segítettem és nem csak 1KIS információt juttattam el hozzád?
2012. ápr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!