Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Munkahelyi vonzalom. Tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyi vonzalom. Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

30 feletti nő vagyok, van párkapcsolatom. Az a baj, vagy hogyan is fogalmazzak, hogy a munkahelyemen nagyon tetszik az egyik kollégám. Nem vagyok belé szerelmes, ez inkább csak fizikai vonzalom. Nem tudom őt elkerülni, pedig úgy könnyebb lenne. Azt, hogy ő mit gondol nem tudom...Előfordult, hogy nézett, máskor épp az ellenkezője, mintha kerülne.


Volt valaki hasonló helyzetben?


2015. aug. 27. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Tedd még fel öt regről!
2015. aug. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én most tettem fel ezt a kérdést először. Ha gondolod, belinkelheted nekem a hasonló kérdéseket, hátha ott vannak hasznos válaszok, ha te már nem tudsz olyat írni.
2015. aug. 27. 17:39
 3/7 anonim válasza:

Én dugnék vele, csak a párod meg ne tudja.


22/L

2015. aug. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát, én sosem voltam nyomulós, és mivel nekem is van párom, neki is, ez nem egyszerű. A vonzalmat pedig nem lehet irányítani. Azt sem tudom, ő mit gondol...
2015. aug. 27. 17:52
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nalam ugyanez van, 5 eve boldog kapcsola, 33 eves es erre a kollegammal van koztunk egy olyan szingu szexualis kemia h ilyet meg sosem ereztem es temelem h nem is fogok....mit fogok tenni?

Semmit.Legalabbis kezdemenyezni nem fogok, ha o kezdemenyez nalam akkor majd eleg lesz akkor gondolkodnom azon h mit tegyek:-))


Egyebkent orulet es kolcsonos, egyszeruen ez annyira nem jellemzo ram...megis itt vagyok es ha csak egymas kozeleben vagyunk izzik a levego az meg ahogy egymasra nezunk....keeesz.


Totalis orulet, azaz kerulendo, munkahely, e,berileg nem erdekel, szeretem a ferjem....megis egyszeruen ezen kattok 0/24-ben:-)))


Raadasul a pasi emberileg egy nulla, totalisan utalok rajta mindent komolyan...mikozben pedig magneskent vonz:-)))


Tanacsom nincs, talan annyi h ne nyomd el magadban hanem fogadd el h ez egy letezo dolog es csak az lesz amit te szeretnel h legyen:-))

2015. aug. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon zavar, hogy fogalmam sincs mit gondol és hogy egyáltalán ott van. Én nem fogok lépni, nem az én stílusom, de ez a vonzalom...egyszerűen nem tehetek róla. Igen, próbálom elfogadni ezt a helyzetet, mit is tehetnék?
2015. aug. 28. 13:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van a kollégámmal, csak neki van családja, felesége, gyereke..ráadásul egymás mellett ülünk a tanáriban..:D ő nála ez úgy van, hogy sokszor indokolatlanul bunkó, meg néha hisztis velem..én már arra is gondoltam hogy elülök..mert tök dedósan viselkedik sokszor..:) ezek olyan dolgok amiket az ember nehezen tud irányítani..de azt eldöntheted, hogy megállsz egy ponton és nem mész tovább. Én így döntöttem..persze izzik a levegő, meg van feszültség..de én mindig arra gondolok, hogy neki ott van a családja. :) és ez eddig bevált, valahogy távol tudtam tartani magamtól..remélem továbbra is így lesz. :)
2015. aug. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!