Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha ki akar dobni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha ki akar dobni a barátnőm csak mert adtam neki egy pofont?

Figyelt kérdés

Igazából nem is a pofon a lényeg, hanem az, hogy már kb fél éve csak kötekedett és titkolózott, bontotta a kapcsolatot a saját egóját védte és rám hárított mindent.


Én csak azért adtam neki egy pofont mert nagyon sértően hazudott. Közölte, hogy ő nem járt egy bizonyos közösségi oldalon ami egyben társkeresőnek is jó de nem konkrétan az, amikor láttam, hogy reggel látogatta a profilját.


Odamentem hozzá, hogy akkor ez mi? Erre elkezdett visítani mint az állat. Megrángattam kicsit a fejét, hogy gondolkozzon már el, és utána jöttek át a rokonai (pont akkor) és közölték, hogy 2 napon belül költözzek el mert már nem bírja a lány ezt velem.


Én tegnap elmentem és ma visszajöttem bocsánatot kérni, ő csak annyit mondott hogy ez tényleg nem mehet így tovább.

Az a vicc, hogy egy éve én akartam szakítani vele, de akkor öngyilkossággal fenyegetőzött.

2 év alatt meg kb 1,5 milliót költöttem a lakására amiben együtt éltünk.

Azért kapta a pofont mert szerintem tényleg csak erre hajtott és nagyon sért ez a viselkedés.


2015. szept. 1. 22:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Jobb is,ha megy,ilyen hülye p i cs ának nem való kapcsolat,hanem vibri.Egyébként normális.
2015. szept. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Egy éve szakítani akarsz de még mindig ölöd a pénzed a házba? Tényleg meggondolt ember vagy te is.. Ha már azt a hibát elkövetted, hogy idegen tulajdonba fektettél önként, utólag nem tudsz vele mit kezdeni. Viszont bármikor otthagyhattad volna a lányt, és egyáltalán nem ment fel a pofon alól, hogy fél éve kötekedett veled. Minek viselted el? Miért kellett kivárni, ameddig idáig fajul a dolog? A barátnőd lehet, hogy nem korrekt ember, de ennek tudatában maradtál mellette. A szakítás az egyetlen, amit tehetsz, ha nem tetszik a viselkedése.
2015. szept. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"De basszus.... az időm? A pénzem? Sosem kapom vissza.

Ez annyira szánalmas."


Most ha tovább maradsz, akkor még mennyi időt fogsz elpazarolni. Könyveld el a veszteséget és lépj tovább!

2015. szept. 2. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Aki azért lobbizik, hogy azonnal menjek el úgy jobb lesz, azzal közölném, hogy KÉT ÉV MUNKÁMBA TELT lakhatóvá tenni ezt a szar csirkeólat (mert kb az volt) amiben élünk.

És most, hogy szép, lakható, kényelmes, most küldenének el? mint egy vendégmunkást?

Na ez az ami bánt. Akkor legalább még fél évig engedte volna, hogy maradjak amíg összeszedem magam.

2015. szept. 2. 06:35
 15/15 anonim ***** válasza:
77%

"Csak mert adtam neki egy pofont?"

Úgy beszélsz erről, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne 1 nőt megpofozni. Mint írták, az ilyen nem férfi!


Ha ennyire nem voltak rendben a dolgok, ahogy írod is, hogy titkolózott stb, minek maradtál vele? Nem hiszem, hogy ennek semmi előjele nem volt.

2015. szept. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!