Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most olvasom női tollból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most olvasom női tollból, hogy alapkövetelmény, hogy egy férfi tudjon főzni. Csak ilyen férjet választana. Nem minimum érdekes ezt hallani? Ismerve a mai nők képességeit?

Figyelt kérdés

2015. szept. 6. 09:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
76%

mivel felváltva dolgozunk 12 órában így alap h tudjon főzni

ok nem olyan szinten mint én

de egy főzelék vagy valami szószos izét összetudjon már rakni ... esetleg egy rizst, tésztát megfőzni, fasírt összekeverni, nem kell 3 fogásos ételt hanem elég valami egytálétel is :-)


ha én elé rakom az főt ételt mikor fáradtan hazajön akkor had kapjak már én is meleg ételt mikor én jövök haza fáradtan

2015. szept. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
76%

Az alapkövetelmény, hogy képes legyen magát megetetni és ne pedig fetrengjen éhesen egész nap ha én nem adok neki kaját mert mondjuk nem vagyok otthon és nem szokásom egy hétre előre főzni, hogy mindig legyen otthon főtt étel. Felőlem aztán a főzési tudománya kimerülhet egy zacskós leves elkészítésében vagy akár abban, hogy tud magának pizzát rendelni.

Alapkaják elkészítéséhez meg tényleg nem kellenek különleges képességek, de receptet követni se túl bonyolult, ha valami extrábbra vágyna az ember.

2015. szept. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Akiknek a szövegértés nem megy, az leülhet. 1-es!
2015. szept. 6. 11:25
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

Én még nem találkoztam olyan nővel, aki jól tudott főzni. szóval kénytelen voltam megtanulni magamtól, már ha egy jót akartam enni.


Ezek után minek nő? takarítani magam takarítok, főzni is magam főzők, mosni is magam mosok, kiverni is ki tudom magamnak. És még a pénzemet se költik el felesleges cuccokra.

2015. szept. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
85%

Egyébként szerintem ez semmiség. Alap dolog, hogy egy ember tudjon főzni, hiszen nincs kőbe vésve, hogy

1. eljárhatsz étterembe, kajáldába, mert annyira pénzes leszel mindig

2. hogy mindig lesz majd valaki, aki helyetted főz


Szóval ez nem elvárás, ez alap dolog kell, hogy legyen mindenkinél. Nőnél, féirfinál. Én férfiként tudok főzni. De a nő is tudjon, ha nem is minden nap főz.

2015. szept. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Csodálom, hogy ennyi normális választ kaptál egy ilyen kérdésre.

Most komolyan összességében beszélsz a "mai nők" képességeiről? Mert aztán mindnek egyforma, persze... :D

"Mai nő+ vagyok, és tudok főzni, mert édesanyám megtanított már rég. Szívesen főzök a páromnak, sokszor leptem meg finomságokkal.

Úgy gondolom, hogy azt várok el, amit akarok ilyen téren, és senki sem köthetne bele, de ettől függetlenül nincs ilyen "követelményem", hogy tudjon főzni a férfi is.

Tudod egyáltalán, hogy IGAZIBÓL milyen képességei vannak annak a nőnek, aki ezt írta, vagy csak spekulálsz a sztereotípia alapján, hogy mai nők így, mai úgy úgy...?

2015. szept. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, milyen képességei vannak a "mai nőknek", mert nem éltem velük, nem randiztam velük, tekintve, hogy hetero nő vagyok. Én magam elég jól főzök, a munkahelyemen pedig sok fiatal lánnyal cserélgettünk recepteket és tippeket egyéb témák mellett, szóval nem gondolnám, hogy általános lenne, hogy a "mai nők" nem tudnak főzni. De számomra is alap, hogy egy férfi tudjon főzni, még akkor is, ha többségében rám jut a főzés, ugyanis azt tartom önálló, életképes férfinak, aki nő nélkül is el tudja látni magát, nem pedig csak pótanyát keres extrákkal "párkapcsolat" jeligével.
2015. szept. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én tudok. Igaz nem sokmindent, nem vagyok mesterszakács séf, de tudok ezt-azt. És szingli vagyok már jó ideje. Úgy tűnik, a főzés sem vált be.

Következő jó tipp?

2015. szept. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem, nem érdekes szerintem ezt hallani..

14-es

Úgy érzem nem vagy tisztában a parkapcsolat fogalmával..

Nem ingyen cselédet jelent..

Ennyierővel minek a férfi? Ha a te olvasatodat nézzük. Plusz munka csak.. Több ruha, több kaja, több kosz..

Tudod a legtöbben társat keresnek..egyenrangút.. Munkamegosztással..stb

2015. szept. 7. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!