Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavar ez egy férfit, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar ez egy férfit, ti értitek? Magyarázzátok má el nekem is kérlek!

Figyelt kérdés

Van egy kedves férfi barátom ( csak barát, semmi más). Volt egy sok éves kapcsolatom, akkor még ő nem volt a baráti köröm tagja. Akkor lett az, amikor szakítottam a párommal, utána ismertem meg. Aztán lett egy rövid próbálkozásom egy sráccal, de nem jól alakult, ezt már ő, mint barát végigkísérte.

Most egyedülálló vagyok. Elárulta nekem ez a férfi barátom, hogy neki fura érzés ismerni azt a férfit, akinek valaha is köze volt hozzám, aki látott ruha nélkül, volt velem.


Otthon gondolkodtam ezen a mondaton el és nem megy ki a fejemből.

Miért zavar ez egy barátot? Nekem ez fura.


2015. szept. 12. 13:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
hát nem tudom. nekem van több fiúbarátom is. volt akit 4 évig ismertem úgy, hogy nem volt senkim, mégse akart velem összejönni és én se vele. lett más barátnője közben. most van barátom, minden fiúbarátom tudja hogy nem fogok vele szakítani, mégis beszélgetünk napi szinten, nem akar egyik se összejönni velem.
2015. szept. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én azt nem is mondtam, hogy minden esetben össze akarnak jönni. De, hogy megdugnának az szinte biztos. Az meg már nem annyira barátság.
2015. szept. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!