Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a viselkedésük között a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a viselkedésük között a különbség?

Figyelt kérdés

Van 1 fiú aki néz,de nem tudom eldönteni,hogy miért.

Mik a jelei annak:

-hha csak azért mert én is Őt

-hha tetszek neki?


Köszi a választ! :)


2010. márc. 13. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha tetszel neki akkor nem csak akkor néz amikor te őt.Ha nem tetszel neki akkor nagyon ritkán pillant rád és elfordul, menekül ahogy tud.Ez az én véleményem.

L18

2010. márc. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ok,köszi a választ,még várom :)
2010. márc. 13. 19:15
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha csak azért néz, mert te is őt? Ez meg mi?

Gondolj bele, ha elkezd nézni valami ocsmány ember téged, mondjuk egy hajléktalan pofa akkor te is elkezded őt nézni?

Ekkora hülyeséget:)))

Egyértelműen azért néz, mert tetszel neki, ha nem tetszenél neki akkor édes mindegy, hogy te nézed vagy nem nézed le sem szarna. Ha pedig tetszel neki, akkor ha nézed őt, ha nem akkor is ő néz téged, mert elbűvölted a megjelenéseddel. Több önbizalmat!!

2010. márc. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Fején találtad a szöget,nincs önbizalmam.

Nem tartom magamat szépnek,sőt egyenesen csúnyának,szóval ezért nem értem...

2010. márc. 13. 19:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem érted?

Egyszerű pedig, rosszul ítélted meg magadat. Szép vagy csak magával az ember kritikusabb szokott lenni, főleg fiatalabb korban. Ha csúnya lennél, hidd el nem nézne senki sem, szóval egyértelműen pozitív megerősítésnek vedd, hogy bejössz annak a fiúnak és még ki tudja hány fiúnak:))))

2010. márc. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké,köszi :)
2010. márc. 13. 19:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem egy fiú(tök nyomi) olyan pofátlanul bámult a buszon, hogymár én szégyelltem magam, és inkább nem is néztem arra, ha nem kellett. :S Szóval szerintem azért néz téged, mert tetszeel neki.:)
2010. márc. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi^^
2010. márc. 16. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!