Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy egy csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy csúnya srácot megbámulnak a nők ha autóval megy, de ha pl gyalog vagy bicajjal közlekedik, akkor észre sem veszik?

Figyelt kérdés
Pedig csak egyszerű kis megkimélt Renault thaliám van, nem sportkocsim, de nagyon sokszor megsasolnak a csajok ha megyek valahova vele.
2015. szept. 20. 13:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

lány vagyok, és az autókat megbámulom, bicikliket nem :D


szerintem kicsit túlságosan is olyat akarsz ebből görcsösen kihozni, ami nincs.

2015. szept. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem téged néznek a csajok, hanem a kocsidat lol
2015. szept. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én is megnézem néha az autókat, amelyek tetszenek, beleképzelem magam a sofőrülésbe, van ilyen:D

A vicces az, amikor pasi ül a kocsiban és néz rám, azt hiszi őt néztem:D

2015. szept. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ó ez nálam is hasonlóan van, ha dolgozni megyek akkor gyalog járok, akkor b**asznak köszönni azok is akiket látásból már régóta ismerek, ha kocsiban ülök akkor érdekes h mind mosolyog és integet. És tudja mind hogy van autóm.

Mintha ciki lenne hogy gyalogosnak köszön az ember....na ilyen nő nem kell.

2015. szept. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!