Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők, ti hogyan kezdemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, ti hogyan kezdeményeztek félénk pasinál?

Figyelt kérdés
Illetve hogyan "ugrasztjátok ki a nyulat a bokorból", ha úgy tűnik a srác is figyelget, de eléggé nem lép semmit. A kedves baráti csevejig jutunk. Beszélgetek vele, mosolygok rá, keresem a társaságát. Nem tudom ennél többet mit kéne tenni.. (Persze benne van a pakliban, hogy ő is csak baráti szimpátiát érez irántam.)
2015. szept. 20. 19:37
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Igen, igazából a módszerek érdekelnének!:)

2. válaszoló, hogy tudtál kötetlen találkozót felajánlani?


Nyilván ez lenne a legszerencsésebb, de ehhez meg én vagyok nyuszifül, azért egyértelműen randira nem szívesen hívnám. Picit azért is vagyok zavarban ettől az egésztől, mert nem tudom, ha összehoznánk valahogy egy külön találkozót (pláne, ha én kezdeményezem) mi van ha ott is jóformán nekem kell udvarolni, ha szeretnék valamit?:-/ Nincs igazán tapasztalatom ilyen téren. Egyelőre próbálok vele minél többet beszélgetni kötetlenül, hátha már attól felbátorodik, hogy ennyire szívesen dumálok vele. De már kicsit türelmetlen vagyok.:D

2015. szept. 20. 20:34
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem kell azt mondanod, hogy randira, elég, ha csak úgy elhívod valahova.

Sok sikert! :)

2015. szept. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)


Azért továbbra is érdekel bármilyen bevált praktika, vélemény!:D

2015. szept. 20. 20:42
 14/15 anonim ***** válasza:
#11 mi rossz van abban, ha neked kell udvarolni picit? :) Egyenjogúság van! Ha neked tetszik és szeretnél valamit, mégsem várhatod, hogy a nyakadba ugorjon csak úgy!
2015. szept. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem is hívd el csak úgy lazán valahová. Ne titkold a szándékod, legyél teljesen közvetlen és nyilvánvaló!
2015. szept. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!