Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hisztek abban, hogy akiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek abban, hogy akiket egymásnak szánt a sors, előbb-utóbb találkozni fognak?

Figyelt kérdés
Nem általánosságban mondom, hanem pl. ilyen esetre, mint az enyém (tehát ismered a másikat, de nem kaphatod meg): nagyon megkedveltem egy lányt az interneten keresztül, de találkozni szerintem sohasem fogunk, van barátja, akivel nagyon szeretik egymást :(

2015. szept. 24. 10:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
25%

Mégis hogyan? Az univerzum energiái egymáshoz vezetnek titeket, vagy Isten, vagy az angyalok elvezetnek egymáshoz? Vagy a tündérkeresztanya majd összevarázsol titeket?

Ez már az ezotéria kategóriájába tartozik, szerintem, nem a felnőtt kapcsolatokba.

2015. szept. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Egyáltalán van-e sors? Nos, nem hiszek ebben, hogy miért? Egy egyszerű példa: tegyük fel, hogy ha van sors, akkor az is megtörténhetne, hogy ezen oldalon egymásra találna két ember, akik mondjuk ugyanott élnek, pl. egy kis faluban, kisvárosban mondjuk Timbuktuban. Tegyük fel teljesen hasonló értékrendű a két ember, hasonló vágyakkal, jellemet, kullemet képzelnek el maguknak, tehát totál egymásra pörögnének, ha személyesen találkoznának az életben, de nagyon sokszor nem, hogy ez sem történik meg, még csak az sem, hogy itt egymásra leljenek, mikozben lehet, hogy csak 1 km-re laknak egymástól. És ez nem csak falura, kisvárosra értendő, legyen Budapest, akármi. Tehát, van-e sors ilyen értelemben?
2015. szept. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Pedig találtak már innen egymásra párok, legalábbis láttam már itt olyan felhasználókat, akik itt jöttek össze. :-) De nem mindenkinek életfeladata, hogy mondjuk itt találjon rá élete párjára, ha így lenne, minden pár a GYK-n jönne össze... hm... :-)
2015. szept. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nem, ez nagyon bu­zis önvédelmi duma. Sajnos nincs semmi garancia arra, hogy megtalálod a hozzád illő embert. Aktívan tenni kell érte.
2015. szept. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Hiszek a sorsban, de azt is vallom hogy a sors lehetőségeket kínál amikből mi válogatunk merre indulunk. Sokszor hoztam rossz döntést. Olyankor szoktam azzal nyugtatni magam, hogy a sors biztos így akarta. Aztán fene tudja... De szerintem én voltam a sügér akkor sajnos. :/ Szerelemben meg az olyan zsákbamacska. Ha tetszik nekem valaki, 50% hogy én is neki e vagy sem. Lehet a sors keze is benne van a dolgokban, de végülis szabadakarat, jó időzítés, ízlés kérdés, szerencse is kell ehhez is.
2015. szept. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, velem is megtörtént. De ha barátja van hagyd....nem ő az igazi.
2015. szept. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
67%
A sors, vagy isten a kényelmes emberek mentsvára. Ha valami nem sikerül, sokkal könnyebb istenre, vagy a sorsra fogni, mint belátni saját balfszságunkat. Insa Allah, és el van kapálva.
2015. szept. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Nem hiszek a sorsban, nem hiszek semmi fensőbb irányító hatalomban. Minden az egyénen múlik, az embernek saját magának kell felelősséggel tartozni a döntéseiért, és előrébb jutni az életben.
2015. szept. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 aries 2 ***** válasza:
Nem tudom, hogy higgyek-e... Attól tartok, hogy én már csak valóban akkor hinnék, hogy ő az én egyetlenem, ha Isten saját maga mondaná nekem azt. Enélkül mindig bennem motiszkálna a kétség...
2015. szept. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

Ez egészen biztos. Ugyanis akiket egymásnak szánt a sors, azok találkozni fognak. Feltéve ha létezik egymásnak szánás, és sors, és a sors irányítja össze az egymásnak szántakat.


Egyébként hiszek benne.

2015. szept. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!