Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megtudnátok bocsájtani? 25l

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megtudnátok bocsájtani? 25l

Figyelt kérdés
Párom ha berugik undoritóan beszél velem ha netán alszok akkor is felkelt és mondja.Persze mindig azt mondja ne haragudjak meg nem emlékszik rá.Ja és szeret.7éve vagyunk együtt.Régebben is szidott de most lelkileg már kivagyok igy nagyon megtudok rá haragudni még a különválás is megfordul a fejembe.
2015. szept. 26. 07:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor válj tőle külön.
2015. szept. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
Beszel hozzam... Ez szerintem nem akkora problema, masokat reszegen ver a parjuk...
2015. szept. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Mindig elcsodálkozom, hogy vannak olyan nőtársaim, akiknek annyira alacsony az önértékelésük hogy gyávák kilépni egy sz@r kapcsolatból. A verbális és/vagy fizikai bántalmazás sem elég ok arra hogy lépjenek.

Ébresztő neked is! Ez már nem szerelem!!!

2015. szept. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Elmebeteg.

Ideje, hogy megfordult a fejedben a szakítás gondolata.

"Ja és szeret" - romantikus.

Én nem keltem fel a páromat éjszaka, hogy szidalmazzam. Én szeretem, örülök, hogy ott van.

2015. szept. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Költőnő? ***** válasza:
valszeg én vagyok rosszul bekötve, de nekem a szerelem és a másik folyamatos b*sztatása olyan messze vannak egymástól, mint ide az elképzelt Dagoba rendszer
2015. szept. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat de ő az ital hatásakor viselkedik így.Egyébként ha nem inna köztünk minden rendbe lenne.
2015. szept. 26. 10:20
 7/21 anonim ***** válasza:

Voltak tapasztalataim a piálásról, én úgy emlékszem, hogy az ember nem kezd el homlokegyenest ellenkező dolgokat mondani, mint amit gondol, csak többet mond ki.

Meg, hát aki az ital hatására barom, az tán ne igyon.

2015. szept. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Sok a hulye, akik evek elpazarlasaval jonnek csak ra, h hulyek. Vannak barataik, akik meggyozik, h jo ez ugy ahogy van, kapcsokat az kell. :D meg is erdemlik az az igazsag.
2015. szept. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ezek a "de"-k... -.-" Kifogáskeresés hogy miért ne hagyd el... Akkor nem kell kérdést kiírni, szépen mellette kell maradni és megvárni amíg az ital hatására nem csak szídni kezd hanem ütni is. De hát ez a te dolgod. Csak gyereket ne szülj neki, a döntésképtelenségedet és a nyomorotokat ne erőszakoljátok egy kisember nyakába is.
2015. szept. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Te is egy buta csaj vagy. Megérdemled a párodat! Remélem örökre együtt maradsz egy ilyen semmirekellővel!
2015. szept. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!