Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megtudnátok bocsájtani? 25l

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megtudnátok bocsájtani? 25l

Figyelt kérdés
Párom ha berugik undoritóan beszél velem ha netán alszok akkor is felkelt és mondja.Persze mindig azt mondja ne haragudjak meg nem emlékszik rá.Ja és szeret.7éve vagyunk együtt.Régebben is szidott de most lelkileg már kivagyok igy nagyon megtudok rá haragudni még a különválás is megfordul a fejembe.
2015. szept. 26. 07:35
1 2 3
 11/21 omba ***** válasza:
100%

Rosszul választottál 18 évesen, az megesik, de lassan ideje volna keresni valakit, a ki tisztel, szeret, nem készít ki lelkileg.

Még jó sokáig fogsz élni!

2015. szept. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Kedves 9.válaszoló hogy jösz te ahhoz hogy nyomorultnak mond az életem épp ellenkezőleg szülnék neki mert tudom jó apa lenne.Mivel már csak én vagyok neki a szülei sajnos nem élnek.
2015. szept. 26. 12:50
 13/21 A kérdező kommentje:
Hasznos válaszokat is kaptam amit köszönök de egyes emberkét nem adják meg a másiknak a normális stilust megköszönném ha privibe nem irogatnátok.További szép hétvégét :)
2015. szept. 26. 12:58
 14/21 Költőnő? ***** válasza:
nem lenne jó apa. A saját életeddel azt teszel amit akarsz, de kérlek, egy gyerek életét, aki nem dönthet a fogantatásáról sem; ne nyomorítsd meg.
2015. szept. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
A GYEREKTÉMÁRÓL KOCC LÉGYSZI MERT SAJNOS EZ A PROBLÉMA KÖZTÜNK NEM LEHET TERMÉSZETES ÚTON BABÁNK EZ A VITÁINK OKA.ÉS MOST VÁDASKODJATOK KI LENNE JÓ SZÜLŐ.Ezért iszik ritkán.
2015. szept. 26. 13:12
 16/21 omba ***** válasza:

Kérdező, ideírsz egy kérdést, ami a problémádnak egy lényegtelen szeletét érinti, - már, hogy a pasid részegen felkelt, és szidalmaz, te meg idegileg kivagy. Szomorú... aztán kiderül, hogy ennek valami mély probléma az oka, de arról meg koccanjuk.


Koccanok is, csak mondom, hogy a részegen való szidalmazás a vége valaminek, tehát arról minek is kérdezel?


Nekünk se lehetett természetes úton gyerekünk, mégis megoldottuk, részegség, meg kikészítés nélkül.


(amúgy meg nem lesz jó apa. Akiben ilyen viselkedés is rejlik az bizony nem)

2015. szept. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Ha a gyermekvállalást tettem volna fel kérdésnek szivesen fogadnám a válaszakot.De itt a kommentelönek sikerült ezt felhozni..Jó tény igy nem mehet tovább de 1 ember se irta hogy van értelme megbeszélnem a párommal helyrelehet hozni.A mai világba igy müködik ha v.-mi elromlik dobjuk el.Illetve nem üt ver mert azt magamtól is tudnàm nincs értelme.
2015. szept. 26. 14:47
 18/21 Költőnő? ***** válasza:

nem. Sokmindent helyre lehet hozni. Én spec azért nem írtam h helyre lehet hozni (feltételezem más is ugyanebből az okból), mert többünknek van tapasztalata olyan emberrel, aki ivott v iszik. Azért nem írtunk ilyet, mert mi már TUDJUK, h ez nem így működik.

És még mindig azt mondom, ha normális lennél és nem önző: ennek egy gyereket - aki semmiről nem tehet - nem tennél ki!

Csak mert nekem mkét szülőm iszik, ivott, elmondhatom, h minden volt a gyermekkorom, csak jó nem.

2015. szept. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Megosztom veletek:Igaza volt itt mindenkinek szakitottunk és olyan társam lett aki teljesen ellenkezője a règinek.Még fél évbe telt mikorra megmertem lépni a szakitást de sikerült.Azóta probálok boldog életet èlni és helyre hozni a lelkivilágom.Köszönöm nektek is h.anno megirtátok véleményetek!
2016. aug. 1. 12:03
 20/21 anonim ***** válasza:

Pedig milyen dühös voltál.... :D

Örülök, hogy jóra fordult az életed!

2016. aug. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!