Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Illik a Nőnek is felajánlania,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik a Nőnek is felajánlania, hogy most ő fizet?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel már kb. 7-8 alkalommal találkoztam/randiztam, ismerkedés/járás határán vagyunk, szex van, többször együtt aludtunk.


Az első néhány alkalomkor úgy gondolom a férfinak kell fizetnie, ez így helyes.

Azonban a lánnyal való találkozásaink alatt egyszer fordult elő, hogy ő fizetett ( mikor elmentem wc-re kifizette az italokat), de a többi alkalomkor egyszer sem tett semmilyen gesztust, hogy akkor beszállna a költségekbe. Ne értsetek félre, nem azt akarok, h fizessen, mert ha mondaná akkor is azt mondanám a legtöbb esetben, hogy én állom, de tőle még sosem volt semmilyen gesztus a fentit leszámítva. Emiatt (is) kezdek kiábrándulni belőle, mert szerintem igenis azért fel kellett volna ajánlania, hogy most fele-fele vagy akkor ő állja. Mit gondoltok erről? Legutóbb is találkoztunk, mondta,hogy ő most szeretne gyrost enni, mondom őké, és én természetesen kifizettem, de gondoltam,hogy mivel ő volt az ötletgazda, ő akarta legalább eszébe jut, hogy fele-fele vagy valami.

Nem a lóvé a gondom, nem értsetek félre, hanem azért ez csak elvárható lenne néha egy nőtől, mint gesztus, nem?


Köszi

23F, 22N


2015. szept. 29. 18:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
4%
lehúzós pic sa
2015. szept. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Erdekes en Minden randimon felajanlom hogy felesben fizessunk. Ha elso randin a srac ragaszkodik ahhoz hogy o fizessen akkor elfogadom de onnantol kezdve sosem hagyom hogy AZ en reszemet fizesse hanem megmondom neki hogy felesben igazsagos bar kedves tole hogy felajanlja. Egyszer-egyszer hagyom utana hogy o fizessen ha latom hogy zavarja ha felezunk.

Lanykent mondom szerintem nagyon gazok azok a lanyok akik ilyen ingyenelok de hat vannak akik kihasznaljak a ferfiakat mert szepek es megtehetik.

20/L

2015. szept. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Most kicsit elszomorodtam, ezért ti elfelejtenétek?
2015. szept. 29. 19:28
 14/20 anonim ***** válasza:

Ha en fiu lennek tuti rakerdeznek oszinten es megmondanam hogy hianyzik a gesztus. Vesztenivalom nem lenne mert vagy valtozna vagy ugyis hagynam.

Gondolom csinoska kulsore es ezert nezed el neki ennyire...hat akkor meg fizess.

2015. szept. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Legközelebb ne vedd elő a tárcád és ennyi. Túlreagálod.
2015. szept. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nálunk is az elején mindent a párom fizetett. Nem engedte nekem soha, hogy én álljam. Most viszont már én is meghívhatom pl. Pizzára, fagyira stb.
2015. szept. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én is fel szoktam ajánlani nőként, vagy pl. ha moziba megyünk, a barátom veszi a jegyet, én az üdítőt meg a popcornt. Nem centizgetünk, de azért mindig igyekszem kivenni a részem.
2015. szept. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
32%
Ha en lennek a no nem fizetnek veled felesbe,esetleg ha a parom lenn akkor termeszetesen. Ha sajnalod a randikra a penzt legkozelebb olyan helyre vidd,ahol semmiert nem kell fizetni. Hova lett az udvariassag kerdezd csak meg a nagyapad o vett e volna penzt el a mamatol..
2015. szept. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Huuuh de megoszlanak itt ..

Ember R i b a n c o z t á k


A nöd .. ájjá ki magadért ..


Na szitu figyi :

Céloz neki de ne konkrétan utalj burkolj ugy hogy esen le neki


Szoval :

Hivd el valahova mindegy hogy mozi kaja kave mindegy


Hivd el De telefonon az napra valami kis progit


Legyen mondjuk mozi


Szoval felhivod beszélsz vele max 1 percet a napjárol és elhivod moziba


De ezt mondod neki : ma el mehetnénk mondjuk moziba mit szolsz hozzá ?

Csaj : jolvan

Te : szuper leszünk páran pénzt hozzál magaddal .

Ezt valami kötekedös de vicces hangnemben add elő hogy le is essen neki


Ha be offol akkor még 1 x megrántod ozt kalap kabát ha már dobni akarod és nem veszi a lapot


igy voltak már sokan de ha igy adod elő még takarozni se tud h nem szoltál vagy hogy bunko vagy

Mert viccesen az orra alá tetted a problémád


23 F

2015. szept. 30. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Néha bizony illene felajánlania, hogy most ő fizet. Gondolom a csaj jó anyagi körülmények között él, mert azok csinálják ezt általában. Egy csóró lánynak leég a képéről a bőr, ha ismét azt veszi észre, hogy nem tudott beszállni az anyagiakba. Szerintem gondold át a dolgot vele. Később még talán azt is elvárná, hogy élete végéig eltartsd. Itt most nem a szülési szabadságról, ideiglenes munkanélküliségről beszélek, hanem arról, amikor megtehetné, hogy beszáll a költségekbe, de nem teszi.
2015. okt. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!