Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akarnak a mai nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaba7908 kérdése:

Miért nem akarnak a mai nők főzni? Én vidéken nőttem fel - teljesen normális volt, hogy a nők, lányok főznek, a férfiak pedig férfiak - megcsinálják a férfi dolgokat.

Figyelt kérdés
A mai nők viszont - legalábbis akikkel én találkoztam - vagy nem tudnak főzni, vagy nem akarnak. Egyszerűbb rendelni valamit vagy elmenni étterembe. Pedig annak a levesnek, vagy bármilyen egyszerű másodiknak nincs párja, amit kedvesünk főz, hiszen benne van a szeretete. Az éttermi kajákat pénzért főzik, és hosszú távon egészségtelenek... Én hiszek abban, hogyha egy nő nem főz, vele a családalapítás sem működhet. Mert ha meg a gyerekére sem főz, akkor gáz van...

2015. okt. 1. 23:25
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. eddig azért nem főztem, mert nem vagyok rákényszerülve, huszonéves vagyok, szüleimmel lakom, anyukám főz ránk, én meg eddig a tanulással meg a munkával voltam elfoglalva. Most keresek állást egyetem után, ha majd elköltözöm, nyilván megtanulok alapdolgokat meg pár egyéb, variálható fogást megfőzni, de ilyen többfogásos vacsorákat meg 4féle sütit egy este odarittyentő konyhatündér sosem leszek, mert olyan szinten nem érdekel. Nyilván a párom kedvéért megcsinálnám, de értékelném, ha ő is megtenné ezt értem, mert nem esik le attól a farka, hogy megfőz egy levest. Szerencsére a párom is így gondolja, együtt fogunk majd megtanulni főzni.
2015. okt. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
100%

31: Így valahogy.:)

Mondjuk abban én szerencsés vagyok, hogy ha rágondolok egy ételre, nem sokat kell rajta töprengenem, hogy hogyan kell elkészíteni. Saját kútfőből is megy, vagy ha úgy nem, hát szakácskönyvből elsőre sikerül. Szóval én nemigen értem ezt a dolgot, mit kell a főzésen tanulni.

2015. okt. 3. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
26%

Nekem is az a véleményem,hogy a nőknek illik tudni és kellene rendszeresen főzni. Női feladat a táplálás.. Hogyan nevel az nő gyereket, aki nem főz rendszeresen meleg ételt a családjának?!Így lesz sok elhízott, beteg gyerek, hogy anyuka már lusta főzni.

Gondolom a rendszeres reggeli és tízórai, uzsonna csomagolás is problémát okozna?Helyette a gyerek pénzt kap amiből csipsz, kóla, energiaital kerül megvásárlásra.

2015. okt. 3. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
76%

"Női feladat a táplálás.. Hogyan nevel az nő gyereket, aki nem főz rendszeresen meleg ételt a családjának?!"


Például sehogy.

Sok nő van, aki nem nevel gyereket egyáltalán.

Én sem.

2015. okt. 3. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
100%

"Női feladat a táplálás.. Hogyan nevel az nő gyereket, aki nem főz rendszeresen meleg ételt a családjának?!"


Meg mondjuk amit írsz, az egy 5-10-15 éves életszakasz. A maradék 70-85 év alatt nem kell gyereket etetnie a nőnek akkor sem. Nem tudom, hogy vagy vele, de nekem az egyes életszakaszaim nem is hasonlítanak egymásra.

Pl. a mostani életszakaszomban semmi pénzért nem volnék hajlandó rendszeresen 7-kor kelni, de 30 évig megtettem, sőt, ennél jóval korábban is keltem, megvolt a szerepe, értelme annak is, de elmúlt.

2015. okt. 3. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
80%
Én fontosnak tartom a főzést. Magammal szemben is egy igény, hogy minőségi alapanyagokból főzzek a családomnak, természetesen sok-sok szeretettel,amitől valóban valóban finomabb lesz.
2015. okt. 3. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
73%
36: De ha egyedül élnél?
2015. okt. 3. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg egyedül élek, de az unokatesómra főzök.

Nagyon hálás érte..

A szüleimnek meg nagyon hiányzik a főztöm.

2015. okt. 3. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
11%
Azok a nők akik lepontozgatják azokat, akik tudnak főzni,...és akik szerint kell is, vajon mit kompenzálnak lepontozással? Talán a saját szégyenüket nem tudják elviselni? Azt hiszik ha lepontozzák azokat, akik nem értenek velük egyet...miszerint nem kell a nőnek főzni...ez majd felmenti őket? Szánalmas, ostoba libák. Tipikusan olyanok, akik csak dugásra jók, feleségnek már nem.
2015. okt. 3. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
78%
Nem azok vannak lepontozva, akik szeretnek főzni, hanem azok, akik lenézően beszélnek azokról, akik nem...
2015. okt. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!