Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akarnak a mai nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaba7908 kérdése:

Miért nem akarnak a mai nők főzni? Én vidéken nőttem fel - teljesen normális volt, hogy a nők, lányok főznek, a férfiak pedig férfiak - megcsinálják a férfi dolgokat.

Figyelt kérdés
A mai nők viszont - legalábbis akikkel én találkoztam - vagy nem tudnak főzni, vagy nem akarnak. Egyszerűbb rendelni valamit vagy elmenni étterembe. Pedig annak a levesnek, vagy bármilyen egyszerű másodiknak nincs párja, amit kedvesünk főz, hiszen benne van a szeretete. Az éttermi kajákat pénzért főzik, és hosszú távon egészségtelenek... Én hiszek abban, hogyha egy nő nem főz, vele a családalapítás sem működhet. Mert ha meg a gyerekére sem főz, akkor gáz van...

2015. okt. 1. 23:25
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
100%
Hat olyankor illene a parod anyukajanak fozni kedves utolso🤔
2019. jún. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
100%
51: Sose találkoztam az anyukájával, 150 km-re lakik a fiától és tőlem. Amúgy kinél kéne az anyukájára főznöm? Nálam, vagy a kedvesemnél?
2019. jún. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
100%
En ugy ertettem hogy amikor vitt haza bemutatni akkor kellett volna az anyukajanak fozni. Nem tudtam hogy 150 kmre elnek bocsanat igy mas 😀
2019. jún. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim válasza:
32%
A sehová sem tartó fehér feminizmus az oka. Mert szerintük ez a társadalmi elvárás és nem akarnak megfelelni a társadalmi elvárásoknak. A kedvencem amikor azt mondják, hogy talán cselédet keresel magadnak? Erre én mindig ugyanazt mondom, ez Magyarország nem Svédország Svéd fizetésekkel. Itt mindenki cseléd és igavonó barom meg házmester akinek családja van. Lehet itt álmodni ha nő vagy keress olyan pasit akinek van annyi pénze, hogy tud tartani egy cselédet vagy rendelhetsz minden nap. De ha egyszer gyereked lesz akkor mindenképpen cseléd leszel. És főznöd is kell bizony. Ha egyedül élsz akkor is kell főzni. Olyan nő aki meg nem tud magáról gondoskodni ugyan kinek kell?
2021. aug. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
100%
54 A férfinek és a nőnek is tudnia kell főzni. A házimunka közös. És akkor senki nem cseléd.
2021. aug. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
100%

6: És ő mit csinál egész nap? Teszem azt könyvelő a minisztériumban, sportorvos egy kórházban és 36 órákat ügyel, akkor mikor főzzön? Alvás helyett?

Vagy ő is betonoz - a saját házában.

Mért fontosabb a te hivatásod, mint az övé?

Ha 12 órákat dolgozol, akkor gondolom keresel annyit, hogy megvetesd valakivel az alapanyagokat, a konyhát és a főzőeszközöket és a főzést magát.

2021. aug. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
100%
27: Tényleg, ez is! Mi barkácsolni tanultunk technika órán, mindkét nem egyszerre! Hegeszteni és fűrészelni, csavarozni, stb.:)
2021. aug. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
100%
Ez hatalmas. 😂😂😂 Csak most találtam rá a kérdésre, de jót nevettem rajta. Bele kéne írni az alaptörvénybe is: A nő főz, a férfi meg férfi.
2021. nov. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!